دیوارپوش

آسمان مجازی در سقف های کاذب - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/27 تعداد نظرات : 0
آسمان مجازی در سقف های کاذب

آسمان مجازی در سقف های کاذب

در معماری امروزی علاوه بر بحث استحکام سازه مباحثی چون پرداختن به زیبایی و ایجاد طرح های خلاقانه بسیار مطرح می باشد. یکی از متد های جدید برای خلق چنین فضاهایی استفاده از سقف های کاذب در طرح ها و مدل های جدید امروزی می باشد. هرچه محیط شما از تنوع و حالت های استفاده شده در طبیعت بهره بیشتری ببرد فضای شما دل انگیز تز و آرامش بخش تر می باشد.

 آسمان مجازی در سقف های کاذب

تکینیک آسمان مجازی در سقف های کاذب

می توان گفت برای افرادی که در طول روز دچار تنش های فراوان هستند به هنگام رسیدن به منزل خود نیاز دارند تا کمی به استراحت و آرامش بیشتر به پردازند از این رو به کارگیری المانهایی که در طبیعت وجود دارد کار بسیار جالب و خلاقانه ای در طراحی دکوراسیون داخلی نیز می تواند باشد.

آسمان مجازی در سقف های کاذب امروزه یکی از این روش هایی است که می تواند امروزه در طراحی داخلی منازل و ادارات و نیز اماکن تجاری استفاده شود.

تکینیک اجرای آسمان مجازی در سقف های کاذب می تواند با تکنیک های دیگری که در طراحی سقف کاذب مورد استفاده قرار می گیرد به کار برود. مثلا ترکیب آسمان مجازی با سقف کاذب کناف. از این طریق می توانید یک سقف کاذب به همرا تصاویر زیبا از طبیعت را ایجاد نمایید که با نگاه به تصاویر آن حس طبیعت را در محیط اطراف شما زنده می کند.

 آسمان مجازی در سقف های کاذب

برای نصب چنین سقف هایی نیاز به کندن و یا آسیب رساندن به سقف اصلی نمی باشد و می توان بدون این مسائل و به کارگیری افراد متخصص در این زمینه به نصب سقف کاذب آسمان مجازی نیز پرداخت.

اگر بخواهیم به صورت موردی از مزایا و فواید چنینی سقف هایی نام ببریم می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

  • تنوع در رنگ و طرح های مختلف
  • دارای استحکام و مقاومت بسیار بالا
  • دارای حالت کشسانی
  • امکان نورپردازی بسیار خوب
  • ایجاد حس آرامش
  • دارای قابلیت جابجایی
  • امکان نصب آسان

 

درباره نویسنده

محصولات