دیوارپوش

آشنایی با سقف کاذب - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/25 تعداد نظرات : 0
آشنایی با سقف کاذب

آشنایی با سقف کاذب

سقف کاذب از جمله سطوح مهم در در طراحی داخلی به شمار میرود. یک سقف می تواند یک نمای کلی از فضای شما را دچار تغییرات بسیاری کند. می تواند به فضای شما یک حجم بدهد یا می توواند در کل وجود نداشته با شد و با دنبال کردن دیوار ها و ترکیب آن با طراحی های روی دیوار ها به کل قسمت سقف حذف شود اگرچه به صورت فیزیکی وجود دارد.

سقف های کمک بسیاری هستند برای ایجاد تغییرات انی زیبا برای دکوراسیون منازل و محیطی که در آن هستید. در کل سقف های کاذب باید با تووجه به جنس و رنگ و متریتالی که در آن به کار رفته مورد استفاده قرار بگیرد و باید توجه کافی را به شرایط آب و هوایی و  رنگ و زیبایی داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای یک سقف کاذب مناسب داشته باشید.

در کل سقف کاذب به دو دسته تقسیم بندی شده اند. سقف های کاذبی که از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده اند و شما می توانید به تاسیسات پشت سقف کاذب خود دسترسی آسان داشته باشید و سقف های کاذب که به صورت مستقیم بروی سقف اصلی نصب می شوند واگر نیاز بشد تا به تاسیسات درون سقف دسترسی داشته باشید تنها ناچارید که این کار را از طریق تخریب کردن انجام دهید.

سقف های کاذب می توانند انواع مختلفی داشته باشند و بسیار متنوع می باشند.

سقف کاذب مدل تیغه ای لوور

این گونه سقف ها که از دسته ی سقف های متحرک و دکوراتیو می باشد که نمای بیرونی آن تشکیل شده از تیغه های ایستاده و موازی شکل می باشد،‌ همچنین می توان گفت که سقف تیغه ای جزء دسته ی سقف کاذب نواری هم میباشد و با توجه به ویژگی هایی که این سقف ها دارند بسیار برای اماکن عموی و تجاری مناسب می باشند.

آشنایی با سقف کاذب

سقف کاذب مدل رابیتس

رابیتس یکی از پرکاربردترین نوع سقف های کاذب می باشد استفاده از آ بسیار دلپذیر می باشد. رابیتس می تواند در دو نوع مسطح و برجسته عرضه شوود که کاربرد مسطح ها در آن در دهانه های کوچک است و از نوع برجسته آن در دهانه های بزرگتر استفاده می شود. از ویژگی های خوبی که این نوع سقف کاذب دارد این است که ملات بر روی آن به خوبی قرار می گیرد و ترک بر نمیدارد. جنس آن از ورق های فولادی مشبک است که با سیم آرمارتور یا مفتول به شبکه فرعی در سقف متصل می شود.

آشنایی سقف کاذب

سقف کاذب مدل باریسول

سقف کاذب باریسول از جنس ورق های پی وی سی غیر قابل اشتعال می باشد که حرارت هایی که به آن داده اند موجب افزایش استحکام در آن شده اند.این ورق های پی وی سی به وسیله ریل هایی ودر تادور دیوار حاشیه بندی می شوند و در برابر رطوبت و آب و غیره مقاوم اند و از شستشوی آسان برخوردارند. با وجود سقف کاذب باریسول یک طراح خیل راحت تر می تواند به ایجاد نورپردازی زیبا بپردازد و از ویژگی های مهم آن همین باز بودن دست طراح برای ایجاد خلاقیت در طراحی می باشد.

آشنایی سقف کاذب

درباره نویسنده

محصولات