دیوارپوش

بازسازی و نوسازی ، بازسازی ساختمان ، نوسازی ساختمان های قدیمی ، بازسازی با هزینه کارشناسی

نویسنده : نویسنده 2018/05/09 تعداد نظرات : 0
بازسازی و نوسازی

بازسازی و نوسازی

بازسازی

بازسازی یک ساختمان به معنای مرمت کردن آن است. بازسازی یعنی انجام اقداماتی فنی به منظور زنده کردن و دوام بخشیدن یک سازه فرسوده و قدیمی. در واقع بازسازی به منظور تغییر دادن و عوض کردن هر چیزی در یک بنا می باشد که احتیاج دارد که تعمیر بشود.

روش های بازسازی ساختمان چهار روش کلی تقسیم می شوند

1. بازسازی حفاظتی ساختمان : در این روش باید به مطالعه کامل بر روی تمام ویژگی های یک ساختمان و مصالح آن توجه شود و بازسازی و حفاظت کلی ازساختمان پرداخته می شود و کلیات یک بنا مورد بازسازی و حفاظت قرار می گیرد.

2. بازسازی سبکی ساختمان یا آناستیلوز : این روش بازسازی اغلب برای بنا های تاریخی فرسوده استفاده می شود در این روش بازسازی به این صورت انجام می پزید که تیکه های جاگزین به جای تکیه های فرسوده قبلی می شود اما به گونه ای که بیشترین شباهت را به نمای ابتدایی ساختمان دارد.

3. بازسازی با روش پاکسازی سبکی: در این روش مواردی که باعث ضرر بر روی ساختمان و از بین رفتن آن می شود، حذف و پاک سازی شده و الحاقات نامناسب که اصالت نامناسب را از بنا جدا خواهد می کند

4. بازسازی تکمیلی ساختمان: در بسیاری از ساختمان های فرسوده در شهر ها از این روش بازسازی برای استفاده مجدد یک ساختمان استفاده می شود در این روش بازسازی ساختمان قسمت های از دست رفته بنا دوباره بازسازی می شود تا یک ساختمان بتواند به حیات خود ادامه دهد.

نوسازی

نوسازی به معنای نوکردن است ،این که اقداماتی صورت بگیرد تا ساختارهایی نو جای ساختارهای قدیمی را بگیرند و این که بناهای قدیمی به صورت نو خودنمایی کنند. در نوسازی به تعمیر نماهای داخلی بنا پرداخته می شود و این کارها قبل از آن که طراحی دکوراسیون شروع شود، انجام می گیرد. معمولا نو سازی شامل نصب کاغذ دیواری ، سقف کاذب و … می باشد.

بازسازی و نوسازی آپارتمان

امروزه مصالح به روز ، دست معماران و کارفرمایان را برای بازسازی بازتر کرده است به طوری که می توان واحد های مسکونی و آپارتمان ها را مطابق با خواست مشتری بازسازی نمود . درست است که این کار هم سختی ها و محدودیت های خودش را دارد اما با توجه به هزینه کمی که نسبت به خرید یک خانه نوساز دارد ، بسیار پر طرفدار می باشد.

بازسازی و نوسازی ویلا

بازسازی و نوسازی ویلا نیز برای این انجام می شود که خرید یک ویلای نوساز ممکن است برای همه مقدور نباشد و در عین حال ویلاهای قدیمی نیز باب دل فرد نباشد. اما شما می توانید با هزینه ای بسیار کم تر از هزینه خرید یک ویلای نو ،صاحب یک ویلای تمیز و مطابق با سلیقه و خواست خود گردید.  فقط کافی است که برای بازسازی و نوسازی ویلای خود از افراد با تجربه و متخصص کمک بگیرید.

بازسازی و نوسازی

بازسازی و نوسازی آذران پلاستیک مهراز

بازسازی و نوسازی ساختمان امری نوین هست که امروز خیلی از مالکین ساختمان های قدیمی میخواهند که با هزینه کم ملک و ساختمان خود را زیبا کنند. بازسازی امری ست که مالکین بخاطر وجود مسائلی که دارد خیلی سخت با آن کنار کی آیند زیرا که همیشه از بودجه ای که تعیین میکنند کمی بیشتر باید هزینه کنند. شرکت نیوساد پاد مهرازان با تلاش روز افزون سعی بر این موضوع دارد که با کارشناسی دقیق در اولین گام مبلغ صحیحی از بازسازی شما برآورد کند و در گام دوم سعی دارد با ازائه کار با کیفیت لبخند رضایت را بر  روی لبان شما بیاورد. برای مشاوره بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایین تا کارشناسان ما شما را در این امر راهنمایی کنند.

طراحی دکوراسیون داخلی آذران پلاستیک مهراز

خط 1 : 02188835441


خط 2 :02188837249


خط 3 : 02188834251


موبایل :  1208447-0912

 

 

درباره نویسنده

محصولات