دیوارپوش

خدمات مهرازان،نوسازی محل کار،نوسازی منزل،تغییر دکوراسیون، ترمیم

نویسنده : جواد ضیایی 2016/10/14 تعداد نظرات : 0
خدمات مهرازان

خدمات مهرازان

خدمات و ارائه محصولات دکوراسیون داخلی شرکت مهرازان

خدمات مهرازان

شرکت نیوساد پاد مهرازان پیشرو در طراحی دکوراسیون داخلی با بروزترین متدهای طراحی و ارائه اجناس با کیفیت سعی در جلب رضایت بیشتر شما مشتریان را دارد که ازین رو در سال 95 تصمیم بر این شد که برای رفاه بیشتر حال مشتریان از طریق بستر اینترنت کارها و نمونه های کار شده خود را به عرضه نمایش بگذارد که سایت پیش روی شما یکی از سایت های این مجموعه میباشد که در همین راستا محصولات و اجناس قابل عرضه را به نمایش گذاشته است. شما میتوانید از قسمت محصولات لینک منو تمامی اجناس شرکت ما را ببینید و برای اطلاع از لیست قیمت ها با شماره های موجود در بخش ارتباط با ما حاصل فرمایید.

فروش محصولات  آذران پلاستیک

ضمن اینکه شرکت نیوساد پاد مهرآزان فروش محصولات  آذران پلاستیک را دارا می باشد که این محصول نشان از کیفیت و با دقت بودن با توجه به قدیمی بودن محصول آذران پلاستیک خود نوعی دلگرمی و آسودگی را برای مشتریان عزیز رقم می زند تا با خیال راحت تر برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فضای خود داشته باشند.کار ما از نتیجه اعتماد گروه آذران پلاستیک  به شرکت نیوساد پاد مهرازان میباشد.

شرکت نیوساد پاد مهرازان در زمینه طراحی داخلی ، اجرای دکوراسیون داخلی ، مرمت و بازسازی ساختمان ، معماری داخلی فعالیت دارد.

هم چنین برای راحتی و آسودگی بهتر مشتریان شرکت نیوساد پاد مهرازان در حال حاضر نیز در عرضه فروش محصولات تزیینی اداره و منازل ، لوازم دکوراتیو  ذکر شده در زیر فعالیت دارد.

آماده همکاری

شرکت ما آماده همکاری و انجام فعالیت در کلیه زمینه های زیر میباشد:

دیوارپوش،سقف کاذب – پارکت – کفپوش – کاغذ دیواری – پارتیشن- پی وی سی – PVC – MDF – کابینت – کمد دیواری – کتابخانه MDF – پرده و کرکره – مبلمان اداری – میزهای اداری – پرده زبرا – MDF براق – قرنیز – پارکت معرق کاری، اپوکسی، طراحی دکوراسیون داخلی ، مرمت و بازسازی ، فروش محصولات داخلی ، لوازم دکوری منزل ، لوازم دکوری اتاق خواب ، لوازم دکوری آشپزخانه ، لوازم دکوری حمام و سرویس بهداشتی و …..

خدمات مهرازان

هم چنین می توانید تخریب و بازسازی منازل قدیمی خود را به شرکت ما بسپارید تا با انجام مراحل صفر تا صد پروژه ساختمانی ( طراحی اولیه و اجرای آن با بهترین و بروزترین متریال های داخلی ) و با به کارگیری بهترین تیم نصب پروژه شما به بهترین شکل اجرا شود.

 

 

 

 

درباره نویسنده

محصولات