دیوارپوش

دکوراسیون با سقف کاذب - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/06 تعداد نظرات : 0
دکوراسیون با سقف کاذب

دکوراسیون با سقف کاذب

طراحی دکوراسیون امروزه یکی از فنونی است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در طراحی دکوراسیون داخلی یکی از موارد مهمی که به آن اشاره می شود سقف دکوراسیون است. درواقع سقف را می توان دیوار پنجم از یک محیط به حساب آورد.

سقف کاذب در معماری داخلی یکی از متریال هایی است که امروزه بسیار پرکاربرد و فراگیر شده و مورد استقبال دکوراتیو ها می باشد. در واقع از این سقف به عنوان یک پوشش برای محافظت از تاسیساتی است که بروی سقف استفاده و کارگزاری شده است استفاده می شود. این سقف به عنوان سقف دوم است و برروی سقف اصلی قرار می گیرد و نیز مابین آن خالی می باشد.

دکوراسیون با سقف کاذب

اسفاده از سقف کاذب می تواند ارایه خلاقیت نیز باشد اینکه چند طرح از سقف کاذب را با یکدیگر ترکیب کنید و از مدل های سقف کاذب متفاوت نیز استفاده نمایید و چیدمان این طرح ها در کنار یکدیگر می تواند نه تنها یک ایده خلاقیت جدید باشد بلکه مدل های جدیدتری نیز وارزد بازار کند تا علاقه مندن بیشتری جذب شوند.

انواع سقف کاذب

سقف های کاذب نمونه های متفاوتی دارند که هرکدام از جنس های مختلف می توانند باشند. و هرمکان و شهری که می خواهید از این نوع دکوراسیون استفاده نمایید باید به چند نکته نیز توجه داشته باشید.

سقف هایی که از جنس چوب هستند و می خواهید از این نمونه طرحح ها استفاده کنید حتما به نوع چوبی که می خواهید به کار ببرید باید توجه کنید و در هر آب و هوا و شرایطی از هر نوع چوبی استفاده نکید چرا که در شهرهایی که دما و رطوبت بالا است موجب پایین آمدن کیفیت کار شما می شود.

دکوراسیون با سقف کاذب

برای استفاده از سقف های کاذب از جنس کناف می توان گفت نگرانی برای نصب آن برای هر آب و هوایی وجود ندارد و بنا به سلیقه ای که دارید می توانید از هر طرح و مدلی که می خواهید با استفاده از کناف آن را اجرایی نمایید.

دکوراسیون با سقف کاذب

سقف های کاذب همانطور که گفتیم هم می تواند به صورت یک نمونه مجزا استفاده شود و هم می تواند به صورت ترکیبی نیز به کاررود بنابراین می توان گفت برای سقف های کاذب می تواند الگوهای بسیاری وجود داشته باشد.

استفاده از این جنس سقف کاذب نیاز به تجربه و نیروی کار آمد نیز دارد و در صورت هرگونه سفارش و یا سوال در زمینه سقف های کاذب می توانید با شماره های تماس در آذران پلاستیک با مشاوران و متخصصان ما در تماس باشید.

 

درباره نویسنده

محصولات