دیوارپوش

دیوارپوش پی وی سی ، دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی ، دیوارپوش PVC

نویسنده : نویسنده 2018/04/09 تعداد نظرات : 0

دیوارپوش پی وی سی

پی وی سی ( اطلاعات عمومی پی وی سی) :

پلی ونیل کلراید با نام اختصاری پی وی سی یک نوعپلی ونیل کلراید است که در صنایع متعددی کاربرد دارد . این محصول یکی از با ارزش ترین محصولات در صنایع شیمیایی محسوب می گردد. بیش از 50 درصد پی وی سی تولید شده در صنعت ساختمان کاربرد دارد.

مزایای دیوارپوش‌‌های پی وی سی

به عنوان یک ماده ساختمانی مقرون به صرفه و دارای مزایای متعددی می باشد. به طوری که در سال های اخیر جایگزین مواد ساختمانی سنتی از قبیل خاک رس ،  چوب  و بتندر بسیاری از مناطق شده است.پی وی سی از رایج ترین پلاستیک های مورد استفاده در صنعت و به خصوص صنعت ساختمان و … است.

دیوارپوش پی وی سی :

پی وی سی از جمله پلاستیک های ترمو پلاست است که معمولا به رنگ سفید تولید می شود.استفاده از این پلاستیک در تولید محصولات خانگی غلاوه بر دیوارپوش و سقف کاذب نیز کاربردهای متعددی دارد. هم چنین نیاز به ایجاد دکوراسیون داخلی و دگرگونی در آن از دیرباز احساس می شد و به منظور برآورده کردن این خواسته ارائه گزینه جدید لازم بود، بنابراین در راستای برآورده کردن این منظور پوشش های دیوار و سقف پی وی سی وارد صنعت ساختمان گردید که دارای مزایای خاص خود می باشد.

 

دیوارپوش پی وی سی

مزایای پوشش پی وی سی :

پوشش پی وی سی برای دیوارپوش ها و سقف های پی وی سی علاوه بر تنوع و زیبایی منحصر به فرد خود بسیار سبک و با کیفیت می باشند و طول عمر بسیار بالای این دیوارپوش پی وی سی و سقف های پی وی سی  باعث حذف بسیاری از مواد و مصالح مانند رنگ کردن هرساله دیوار وسقف فضاهای مختلف شده است.دیوارپوش های پی وی سی و سقف های کاذب پی وی سی به علت استحکام زیاد آنها باعث جلوگیری از هدر رفتن حرارت و برودت ساختمان گردیده است. و یک نوع عایق نیز می باشد.

دیوارپوش پی وی سی

دیوارپوش های پی وی سی با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و طرحی نوین ، تمامی خصوصیات یک دیوارپوش با کیفیت را از جمله ، زیبایی ،تنوع در طرح و رنگ ، قابلیت مونتاژ بالا ، مقاوم بودن در برابر حشرات موذی و ضربه ، قابلیت نصب در کلیه مناطق آب و هوایی ، عدم نیاز به رنگ آمیزی ، عایق حرارتی ، عایق نور و صدا ، مقاوم در برابر اسیدها و قلیاها و …

اگر شما خواستار دیوارپوش برای دکوراسیون داخلی خود هستید نگران رنگبندی و طرح آن نباشید زیرا بدلیل اینکه طیف بسیار وسیعی از طرح و رنگ را امروزه دیوارپوش های پی وی سی دربر گرفته, پس پاسخگوی تمامی نیازها و سلیه ها نیز خواهد بود. در نهایت شستشوی آسان دیوارپوش پی وی سی میتواند از جمله مزایای بسیار مهم به شمار آید. شما میتوانید با هر نوع ماده ای و با آب به دیوارپوش خود چهره ای نو و تازه دهید.

استفاده از دیوارپوش‎ها‎ی پی وی سی پس از اتمام مرحله سفت کاری ساختمان، یکی دیگر از مزایای این نوع دیوارپوش‎ها‎ می‎باشد. به همین دلیل می‎توان در هزینه‎ها‎یی که برای خرید مصالح اضافه استفاده می‎شود، صرفه جویی نمود و سرعت تکمیل ساختمان را افزایش داد.
دیوارپوش پی وی سی
– به دلیل وجود اتصالات و قابلیت اتصال کشویی، استفاده از پانل‎ها‎ی پی وی سی تسهیل شده است.
– این نوع پانل‎ها‎ی موجب نظافت محیط می‎شود چرا که ضد حشرات و باکتری‎ها‎ می‎باشند. از سوی دیگر امکان تمیز کردن و شستشوی فضا ممکن می‎شود. البته باید دقت داشت که از مواد شوینده غیراسیدی استفاده نشود چرا که دیوارپوش‎ها‎ی پی وی سی به شدت نسبت به اسیدها واکنش نشان می‎دهند.
دیوارپوش‎ها‎ی پی وی سی می توانند تجهیزاتی که در داخل ساختمان به کاربرده شده است از قبیل لوله کشی، سیم کشی برق، کابل و … را پنهان می‎کنند و به همین دلیل در زیبایی محیط نقش مهمی را ایفا می‎کنند.
– اگر چه برخی بر این نظرند که پی وی سی‎ها‎ عایق خوبی برای انرژی نیستند، در پاسخ باید گفت لایه ای که میان دیوار ساختمان و سطح دیوارپوش‎ها‎ی پی وی سی قرار می‎گیرد، مانع از عبور جریان هوا می‎شود. به همین دلیل این نوع دیوار پوش‎ها‎ در فصل زمستان از خروج گرما و در فصل تابستان از خروج سرما جلوگیری می‎کنند. بنابراین می‎توانند برای صرفه جویی در انرژی مورد استفاده قرار بگیرند.
دیوارپوش پی وی سی

به طور خلاصه از ویژگیهای این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد .

  • مقاوم در برابر رطوبت ( به میزان 100%)
  • مقاوم در برابر حلالها و مواد شمیایی
  • مقاوم در برابر حرارت 85 درجه سانتی گراد ( با کمترین تغیر شکل )
  • مقاوم در برابر تابش نور UV ( حداقل یک ماه )
  • عدم اشتعال پذیری به هنگام حریق
  • چگالی پائین( وزن سبک ) نسبت به مصالح مشابه (8/3 کیلو گرم در متر مربع )
  • انعطاف پذیری در شکل گیری احجام قوس دار
  • عایق حرارت و برودت به میزان قابل توجه
  • عایق صوت حداقل به میزانDSB
  • قابل شستشو و مناسب برای محیط های بهداشتی

درباره نویسنده

محصولات