دیوارپوش ، عاملیت فروش دیوارپوش آذران ، دیوارپوش آذران ، سقف کاذب کشسان ، کاغذ دیواری

نویسنده : نویسنده 2014/11/28 تعداد نظرات : دیدگاه بسته است.

دیوارپوش و اهمیت آن در طراحی و دکوراسیون داخلی

دیوارپوش به پوششی سطحی می گویند که با کاربردهایی چون زیبایی و عایق بندی بر روی سطوح مختلف نصب می گردد. شرکت آذران پلاست مهراز بابرخورداری از ابزارآلات مختلف و تخصص کامل در زمینه تولید و نصب انواع دیوارپوش و مشاوره رایگان در این زمینه آماده همکاری با مشتریان گرامی می باشد . در ادامه به بررسی انواع دیوارپوش ها باتوجه به نوع جنس آنها مورد استفاده در ساخت و کاربرد آنها می پردازیم .

نوع شیشه ای

دیوارپوشهای شیشه ای بیشتر برای آشپزخانه به کار می روند . بکارگیری آن باعث می شوند افراد ارتباط و حس بهتری نسبت به محیط آشپزخانه و بیرون داشته باشند.

نوع آلومینیمی

کمک می کنند در مدت زمان کوتاهی ، سبک دکوراسیون داخلی منزلتان را تغییر دهید . این نوع دیوارپوشها با وجود چسبی قوی ، به راحتی می توان آن را به هر سطح افقی یا عمودی نصب کرد .

نوع سنگی

امروزه استفاده از دیوارپوش سنگی محبوب است که در قسمت میانی خانه بکار گرفته می شود .مانند قسمت هایی از پذیرایی ، شومینه و … که باعث تنوع و زیبایی چشمگیری در محیط می شود .

نوع سه بعدی

این نوع دیوارپوش بسیار سبک است و خاصیت ضد آب دارد . با استفاده از این دیوارپوش می توان از یکنواختی دیوارهای تکراری و خسته کننده فاصله گرفت و نشاطی دوباره به محیط داد.

نوع چرمی

این دیوارپوش بجز زیبایی قابلیت های دیگری مانند عایق صدا و حرارت بودن دارد . به همین خاطر در ساختمان های اداری و مسکونی و هتل ها و پارکینگ ها کاربرد زیادی دارد . این نوع دیوارپوشها محصولی جدید محسوب می شوند که ظاهری توپر و برجسته دارند و در فضاهای اداری بیشتر بکار گرفته می شوند.

نوع چوبی

متشکل از تکه هایی از چوب طبیعی می باشد که با نظم خاصی کنار یکدیگر قرار می گیرند و روحی تازه به محیط می بخشد.

 

عاملیت فروش دیوارپوش آذران پلاستیک (دیوارپوش ، دیوارپوش اذران ،  MDF ، سه بعدی ، تزئینی ، چرمی ، کامپوزیت ، بدون درز  )

دیدگاه ها