ساخت کتابخانه خانگی ، ساخت کتابخانه با ام دی اف ، کتابخانه چوبی ، کتابخانه شیشه دار

نویسنده : نویسنده 2018/04/19 تعداد نظرات : 0

ساخت کتابخانه خانگی

برای ساخت کتابخانه دست به متر شوید!
قبل از این‌که هرکاری بکنید، ببینید چقدر فضا برای کتابخانه‌تان دارید. تعداد کتاب‌ها یا وسایل دکوری‌تان را با فضای محدودی که دارید، بسنجید. هرچقدر کتاب‌ها بیشتر شد، طبقه‌ های کتابخانه را بیشتر کنید و بعد سراغ بیشتر کردن طول قفسه‌ها بروید. قفسه‌هایی که بیش از اندازه دراز باشند،‌ زیر سنگینی کتاب‌هایتان تاب می‌آورند. ارتفاع هر قفسه در ساخت کتابخانه چوبی را معمولا ۷۵ سانتی‌متر در نظر می‌گیرند. اندازه‌ی کتابخانه‌ها قراردادی هستند اما شاید این قراردادها به درد شما نخورند. بهترین راه برای درآوردن عمق و ارتفاع کتابخانه این است که یکی از کتاب‌های خودتان را روی تخته ها بگذارید و همان اندازه‌ای که برایتان مناسب بود را برش بزنید.

نحوه ساخت کتابخانه خانگی برای همه ما جالب و قابل توجه است و ترجیح می دهیم با هنر دست خود و کمی ابتکار و خلاقیت کتابخانه های زیبا و متنوعی برای منزل خود تهیه کنیم. در ادامه روش هایی ساده و در عین حال زیبا را برای ساخت انواع کتابخانه خانگی مشاهده می کنید که با کمک این روش ها میتوانید به راحتی کتابخانه و قفسه های مختلف بسازید و از آنها نهایت استفاده را ببرید. تا پایان همراه ما باشید.

ساخت کتابخانه خانگی با روش های ساده و کاربردی:

برای ساخت کتابخانه خانگی می توان از وسایل و ابزار گوناگونی استفاده کرد اما یکی از پرکاربردترین ملزومات ساخت کتابخانه چوب است که به شکل های مختلف در ساخت انواع قفسه و کتابخانه به کار می رود. در صورتی که در برش زدن چوب مشکل دارید میتوانید این کار را به نجار بسپارید و بعد با تکه چوب ها، کتابخانه مورد نظر را تهیه کنید. در ادامه روش های مختلف ساخت کتابخانه را مشاهده می فرمایید.

درباره نویسنده

محصولات