دیوارپوش

سقف کاذب آسمان مجازی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/20 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب آسمان مجازی

سقف کاذب آسمان مجازی

یکی از بهترین متریال هایی که می توان با استفاده از آن یک رنگ و بوی تازه ای به فضا و مکان مورد استفاده خود بدهید تغییرات دکوراسیون با استفاده از سقف کاذب برای فضای مورد نظر شما می باشد. مثلا می توانید برای سقف آشپزخانه خود یا سرویس بهداشتی از این نوع سقف ها استفاده کنید که بسیار دلواز چشمگیر می باشد و دید همه را می تواند به خود جذب نماید.

سقف کاذب آسمان مجازی

یکی از انواع این سقف های مورد استفاده که بسیار کاربردی است سقف کاذب آسمان مجازی می باشد. قابلیتی را که سقف های کاذب برای دکوراتیو ها ایجاد کرده اند باعث شده تا خلاقیت بسیاری را بتوان در معماری این نوع سقف ها به کار برد. و استفاده از سقف های کاذب نیز برای افزایش همین خلاقیت نیز می باشد.

تفاوتی که این نوع از سقف های کاذب با سقف کشسان کششی یا باریسول دارند در این است که سقف های کاذب آسمان مجازی به صورت تایل های 60 در 60 روی طلق و پلکسی با انواع طرح های مختلف قابلیت چاپ شدن دارند.

نحوه عملکرد سقف های آسمان مجازی

در پشت سقف های کاذب آسمان مجازی از لامپ هایی برای ایجاد جلوه و زیبایی نیز استفاده می کنند بدین صورت که تایل های سقف کاذب را به گونه ای به کار می برند که نور این لامپ ها در قسمت های مشخص ده قرار بگیرند و با ایجاد روشنایی جلوه ی یک آسمان مجازی را به کار شما القا نمایند.

سقف کاذب آسمان مجازی

مزایا استفاده از سقف کاذب آسمان مجازی

همانطور که می دانید طبیعت خود حامل انرژی های مثبت بسیاری می باشد ولی امروزه با گسترش فعالیت های مکانیکی و استفاده از بسیاری از ماشین ها برای انجام کارهای روزمره این موهبت از بسیارزی از انسان ها گرفته شده است در این حین افرادی با به کارگیری چنین ابزاری این نیرو و انرژی مثبت را می تواند به محل کار یا زندگی شما وراد نمایند.

سقف کاذب آسمان مجازی

بدین صورت استفاده از این نوع سقف ها می تواند آرامش بسیاری را به شما بدهد و از میزان استرس افراد بسیار بکاهد.

 

درباره نویسنده

محصولات