دیوارپوش

سقف کاذب آشپز خانه - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/18 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب آشپز خانه

سقف کاذب آشپز خانه

آشپز خانه از جمله محیط هایی است که حتی اگر شما بخواهید منزل جدیدی را انتخاب کنید اولین گزینه برای بازدید این مکان می باشد. از آنجایی که این مکان می تواند محل بسیار پر رفت و آمدی نیز باشد همواره برای ساکنین یک منزل یا حتی یک محیط اداری بسیار ی مورد توجه می باشد. در نتیجه از مواردی که می تواند توجه هر بیننده ای را به خود جلب کند سقف آشپز خانه می باشد. شما می توانید با طراحی و رنگ بندی زیبایی که در این فضا به کار می برید فضای آشپز خانه خود را حتی اگر از فضای کوچکی هم بهره ببرد به دید یک فضای بزرگ و بسیار دلنشین تبدیل نمایید.

استفاده از وسایل مدرن در طراحی دکوراسیون امروزه می تواند بشما در ایجاد چنین فضای دلنشینی کمک کند یکی از این ابزار که امروزه بسیار مورد استفاده است استفاده از سقف کاذب برای سقف های آشپز خانه ها می باشد. اما سقف های کاذب می تواند انواع مختلفی داشته باشند و در طرح ها و مدل های مختلفی نیز به کار بروند. در اینجا به چند نمونه از جنس های سقف کاذب نیز می خواهیم اشاره کنیم:

سقف کاذب کناف

این مدل سقف ها که در طراحی دکوراسیون برای آشپز خانه ها بسیار رایج و پر طرفدار شده است و از قابلیت های این نوع سقف ها دارا بودن خطوط منحنی و صاف می باشد که می توان با این نوع جنس ایجاد کرد. همچنین از ویژگی های خاص و قابل توجه که برای این جنس وجود دارد ویژگی نورپردازی اون هست. شما باطراحی سقف خود با استفاده از سقف کاذب کناف می توانید از نور پردازی زیبایی نیز برخوردار باشید به این صورت که با استفاده از کناف می توان نور های مخفی زیبایی برای سقف ایجاد کرد و زیبایی که با استفاده از سقف کاذب کناف ایجاد می شود را دوچندان کرد.

سقف کاذب آشپزخانه

سقف کاذب طرح آسمان مجازی

طراحی سقف آشپز خانه به صور ت آسمان مجازی می تواند یکی دیگر از مدل هایی باشد که برای طراحی سقف های کاذب آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد باشد چراکه این مدل میتواند یکی از زیبا ترین و مجذوب کننده ترین مدل ها برای طراحی سقف ها باشد. شما هر طرحی که بخواهید می توانید انتخاب کرده و با چاپ آن و قرار گیری بروی شیت های جدا از هم بروی سقف شما نصب شود. با نورپردازی در پشت این گونه از سقف ها شما می توانید زیبایی این سقف ها را نیز دوچندان کنید.

سقف کاذب آشپزخانه

سقف کاذب طرح چوب

استفاده از طرح چوب در سقف های کاذب نیز می تواند یکی دیگر از موارد مورد استفاده در این زمینه باشد. دنیا طراحی دکوراسیون داخلی و معماری داخلی بسیار دنیای گسترده زیبایی است که میتواند انواع طرحا و مدل هارار برای خود داشته باشد و استفاده از چوب و شیشه و آیینه در ترکیب با هم می تواند یکی دیگر از طرح های بسیار زیبا برای ایجاد سقف کاذب آشپزخانه ها باشد.

سقف کاذب آشپزخانه

جهت هرگونه مشاوره یا سوال در باره ی سقف کاذب آشپز خانه می توانید با تماس با کارشناسان ما از مشاوره و راهنمایی آذران پلاستیک نیز برخوردار باشید.

 

درباره نویسنده

محصولات