دیوارپوش

سقف کاذب اتاق خواب - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/18 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب اتاق خواب

سقف کاذب اتاق خواب

یکی از مواردی که میتواند در ایجاد یک اتاق خواب زیبا و ایجاد یک فضای آرامش بخش به شما کمک کند طراحی یک سقف زیبا می باشد. از عناصر مهم در طراحی یک اتاق خواب می تواند سقف آن باشد. درواقع بیشترین دیدی که شما می تواند داشته باشید سقف آن می باشد و نقطه ی توجه بسیاری از افراد می باشد که از فضای اتاق خواب شما دیدن می کند.

سقف کاذب اتاق خواب

ابزار ها و متریال های بسیاری وجود دارند برای این امر و یکی از این متریال هایی که امروزه بسیار پرکاربرد و پر طرفدار می باشد استفاده از سقف کاذب کناف می باشد. کناف درواق یک چیزی شبیه به کچ بری های قدیم می باشد که امروزه به شکل مدرن خود تبدیل شده و ما به اسم کناف آن را در بازار می شناسیم درواقع کناف از جنس یک روکش گچی می باشد که برای طراحی دکوراسیون داخلی در طراحی های معماران بسیار پرکاربرد و پرطرفدار نیز می باشد.

انواع سقف کاذب اتاق خواب

شما برای طراحی سقف اتاق خود با استفاده از کناف می توانید طرح ها و ایده های جالب بسیاری را پیاده کنید. معمولا استفاده از این متریال تنها برای مختص سقف استفاده نمی شود بلکه می تواند طرح پیاده سازی شده از سقف طراحی شده و تا داوار های کناری نیز ادامه داشته باشد. و طرح های زیبایی را در پشت و کناره های تخت اتاق خواب خود ایجاد نمایید.

قابلیتی که کناف برای طراحی سقف کاذب اتاق خواب شما ایجاد می نماید بسیار متنوع می باشد شما می توانی با استفاد از اشکال مختلف از طرح های کلاسیک یا مدرن که امروزه کاربد فراوانی نیز دارند استفاده نمایید .

یکی از طرح های مدرن امروزی که با استفاده از کناف ایجاد می شود طرح هایی است که با ایجاد خطوط صاف و به شکل های مستطیلی ایجاد می شوند و معمولا برای ایجاد طرحی زیبا،‌ طرح های به کاربرده شده را تا پشت تخت خواب ها ادامه می دهند. و از حالت های مستطیلی و زاپیه دار نیز استفاده می کنند.

سقف کاذب اتاق خواب

طرح کاربردی دیگر که به آن کلاسیک می گویند یکی دیگر از طرح های به کاررفته در دکوراسیون داخلی می باشد که برای ایجاد سقف کاذب کناف از آن استفاده می شود و مدلی که در این طرح معمولا به کار می رود از طرح های گرد و بدون گوشه وزاویه نیز می باشد.

سقف کاذب اتاق خواب

اما نکته ای که در اینجا وجود دادر و بسیار مهم می باشد نحوه نورپردازی می باشد به این صورت که برای سقف های کاذب که به صورت مدرن ایجاد شده اند از نور های مخفی و لوستر های مستطیلی شکل و یا LED ها استفاده می شود ولی برای سقف های کاذب که به صورت کلاسیک طراحی و ایده پردازی شده اند بهتر است از لوستر های شاخه ای و کریستالی  استفاده شود که معمولا بهترین گزینه برای نصب آن ها در مرکز سقف اتاق خواب می باشد.

درباره نویسنده

محصولات