دیوارپوش

سقف کاذب اداری - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/27 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب اداری

سقف کاذب اداری

سقف کاذب از جمله ابزارهای ساختمان سازی است که در دکوراسیون داخلی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. سقف کاذب از این رو مورد استفاده قرار می گیرد که تاسیسات پشت سقف ها را بپوشاند و نیز با اتصال خود به سازه اصلی باعث ایجاد استحکام در ساختمان شود.

سقف کاذب اداری

در فضاهای اداری امروزه برای جلب مشتری بیشتر و نیز ارزش و اعتبار بخشیدن به فضای کاری معمولا سعی می شود تا به ظاهر امر کمی توجه ویژه تری بشود. برای این کار یکی از بخش هایی که می تواند ظاهر محیط شما را شکیل تر و زیبا تر نشان دهد استفاده از سقف کاذب برای محیط اداریتان می باشد.

انواع سقف کاذب

سقف کاذبی که مورد استفاده قرار می گیرد می تواند به شکل های متفاوتی نیز ارایه شود. می تواند به شکل مربعی یا شکل های حجیم یا انواع طرح ها نیز باشد و هم چنین می تواند به شکل های صاف و معمولی نیز ارایه شود.

برای استفاده درست از سقف های کاذب باید به یاد داشت که چنین سقفی که می خواهید استقاده کنید باید دقت کنید که محیط مورد استفاده شما از چه نوع ویژگی ای برخوردار است و همچنین نوع کاربری آن به چه صورت است و در آن صورت با توجه به فضای مورد استفاده تان سقف کاذب مورد نیاز خود را سفارش دهید.

سقف کاذب اداری

فواید استفاده از سقف کاذب

استفاده از سقف کاذب فواید بسیار زیادی دارد مثلا اینکه از این طریق می توانید یک عایق برای جلوگیری از صدا نیز باشید. همچنین می توانید گاهی نیاز است شما برای تعمیرات بخشی از تاسیساتی که در سقف وجود دارد مثل سیم کشی ها یا لوله کشی ها به این قسمت ها بدون تخریب بخش اصلی سقف دسترسی داشته باشید. بدین صورت می توانید دسترسی خود را به این بخش ها آسان کنید و با به کار گیری سقف کاذب بدون آسیب رساندن به سقف  بخش های میانی سقف کاذب و سقف اصلی دسترسی داشته باشید.

سقف کاذب اداری

نحوه نصب سقف کاذب

برای نصب چنین سقف هایی حتما سعی کنید از متخصصان در این حوزه استفاده نمایید ولی نکته ی قابل تاملی که در این بین وجود دارد این است که همه ی سقف های کاذب نیاز به رگلاژ برای یکدست بودن سقف نهایی دارند و این نکته باید در آن ها رعایت شود.

در کل برای یک محیط اداری استفاده از سقف کاذب یک ایده ی بسیار مناسب می باشد چراکه می توان یک محیط با ساخت و ساز استاندارد و نیز مناسب برای کارمندان فراهم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی طراحی سقف کاذب اداری می توانید با مراجعه به سایت آذران پلاستیک و از طریق شماره های تماس ما در قسمت در ارتباط با ما، با مشاوران و متخصصان ما در این زمینه در ارتباط باشید.

درباره نویسنده

محصولات