دیوارپوش

سقف کاذب با چوب - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/01 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب با چوب

سقف کاذب با چوب

سقف کاذب در دکوراسیون داخلی امروزه بسیار مورد توجه قرار می گیرد به گونه ای که برخی از طراحان و معماران داخلی از آن به عنوان دیوار پنجم یاد می کنند. امروزه بسیاری از افراد علاقه دارند تا پوشش سقف خود را هم مانند دیگر قسمت های منزل خود دارای آرایشی زیبا کنند تا بتوانند فضای دلپذیری را به آن ببخشند. استفاده از سقف کاذب می تواند در ایجاد چنین فضایی به شما کمک کند.

سقف کاذب با چوب

درواقع سقف کاذب یک نوع پوششی است که بروی سقف اصلی قرار می گیرد و سقف اصلی در زیر آن قرار دادر و می تواند بسیاری از عیوب ناشی از تاسیسات و لوله کشی ها و سیم کشی ها را نیز از دیده ها پنهان کند. سقف های کاذب که در بازار امروزه بسیار رایج هستند می توانند بنا به استفاده ای که شما می خواهید داشته باشد متفاوت باشند. اما برخی از مدل ها و انواع سقف های کاذب هستند که خاص طرفداران خود محسوب می شوند.

زیبایی چوب در سقف کاذب

اگر شما طبیعت دوست هستید و می خواهید در محل کار و یا زندگی خود رنگ و بویی از طبیعت را داشته باشید ان هم در زندگی ماشینی امروزه می توانید از طرح های چوبی یا خود متریال چوب نیز استفاده کنید. سقف های کاذبی امروزه طراحی میشوند که یا تماما از نوع چوب می باشند یا برای زیبایی بیشتر تنها از چوب برای بخش هایی از سقف برای مدل بخشیدن استفاده می شود.

استفاده از طرح چوب در سقف های کاذب باید با رعایت یکسری نکان و اصولی نیز باشد. باشد دقت کنید که هنگامی که از چوب برای بخشی از منزلتان به عنوان یک متریال استفاده می کنید بهتر است در قسمت های دیگر منزلتان هم طرحی از آن وجود داشته باشد. مثلا اگر سقف شما از نوع سقف کاذب با چوب می باشد، پیشنهاد می شود در قسمت های اتاق خواب یا آشپزخانه نیز از این طرح استفاده شود.

سقف کاذب با چوب

این را نیز به خاطر داشته باشید که استفاده از چوب در مناطقی که رطوبت زیاد است خیلی عاقلانه نیست و می تواند شما را دچار مشکل کند و بمرور زمان دچار خوردگی و موریانه نیز بشود. چراکه چوب دربرابر رطوبت و نیز حرارت از مقاومت بالایی برخوردار نمی باشد.

سقف کاذبی که از چوب برای طراحی خود استفاده می شود بسیار می تواند برای نورپردازی دست شمارا برای خلاقیت در اجرا باز بگذارد. چراکه نورپردازی یکی از دیگر اصولی است که در طراحی سقف ها کاذب باید به آن توجه ويطه ای کرد. با استفاده از هالوژن ها یا لوس های بسیار زیبا و کلاسیک می توانید در ایجاد یک فضای رویایی کمک بسیاری کرده باشد.

سقف کاذب با چوب

در پایان می توان گفت یکی از بهترین ایده هایی که می توان برای یک سقف زیبا داشت استفاده از طرح چوب می باشد. و سقف کاذب با چوب می تواند این زیبایی را برای شما دوچندان کند.

 

درباره نویسنده

محصولات