دیوارپوش

سقف کاذب حبابی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/12 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب حبابی

سقف کاذب حبابی

سقف کاذب یکی از متریال هایی است که به عنوان پوشاننده تاسیسات و سقف اصلی استفاده می شود. از سقف کاذب برای قسمت های مختلف در ساختمان ها می توان استفاده نمود ولی بخش هایی در ساختمان ها می باشد که به چنین متریالی نیاز دارند. مثلا برای قسمت های مختلفی چون حیاط خلوت و نیز پاسیو ها و یا هر جایی که فکر میکنید نیاز به پوششی برای سقف دارد از سقف کاذب حبابی استفاده می شود.

سقف کاذب حبابی

سقف کاذب حبابی از جنس پلی کربنات می باشد و از پایه فایبر گلاس، حباب اکرلیک و المان های اتصال در استفاده از آن بکار گرفته می شود. برای منازلی که قسمت پاسیو و یا بخش نورگیر آن ها به سمت شرق به غرب نمی باشد بسیار اهمیت ویژه ای دارند.

از دیگر استفاده های مفید ازین نوع پوشش سقفی برای زمانی است که ما نیاز داریم تا از هدر رفتن انرژی گرمایی و سرمایی و نیز برای جلوگیری از باران و برف از این پوشش استفاده نماییم. این نوع از سقف های کاذب می توانند در رنگ بندی های مختلفی ارائه شود و این رنگبندی تاثیری در قیمت محصول ندارد. این نوع سقف های کاذب بدلیل استفاد از جنس پلاستیکی یا همان پلی کربنات امروزه بیشتر مورد استقبال مصرف کنندگان قرار می گیرد.

ویژگی های سقف کاذب حبابی

بنابراین می توان برای سقف کاذب حبابی چند نکته مثبت را نیز نام برد که دقت به آن ها می تواند در نوع انتخاب شما بسیار مؤثر باشد:

  • این نوع از سقف های کاذب به دلیل جنس به کاررفته در آن ها مانند شیشه شکستنی نیستند و آسیبی را ایجاد نمی کنند.
  • بازتاب حداکثری نور خورشید و دریافت نور طبیعی و نیز نداشتن دید از سمت بیرون این نوع از سقف های کاذب
  • داشتن تنوع رنگ و مدل های مختلف
  • جلوگیری از بروز هرگونه آلودگی و یا ورود آن به پاسیو و یا حیاط خلوت شما
  • جلوگیری از بروز آتش سوزی و مشتعل شدن اجسام دیگر چراکه تنها خود سقف کاذب دچار سوختگی می شود و به دیگر جاهای محیط شما سرایت نمی کند.

 

سقف کاذب حبابی

در این صورت با استفاده از نکاتی که در بالا ارایه شد می توانید برای استفاده از این نوع سقف کاذب و نیز دریافت مشاوره های رایگان از تیم تخصصی ما در آذران پلاستیک با استفاده از شماره های تماس ما در قسمت در ارتباط با ما،‌ تماس حاصل نموده و از خدمات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

 

درباره نویسنده

محصولات