دیوارپوش

سقف کاذب خانه های لوکس - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/26 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب خانه های لوکس

سقف کاذب خانه های لوکس

یکی از بخش های پر طرفدار برای طراحی و روح بخشیدن به محیط اطراف پرداختن به طراحی یک سقف زیبا و کاربردی برای محیط مورد استفاده شما نیز می باشد. سقف کاذب یکی از آن متریال هایی است که برای ایجاد چنین فضایی بسیار مورد استفاده و کارایی می باشد.

سقف کاذب خانه های لوکس

سقف کاذب

از سقف کاذب برای پوشاندن تاسیسات پشت سقف و نیز ایجاد طراحی های بسیار زیبا نیز استفاده می شود. طراحی هایی که می تواند چشم هر بیننده ای را به خود خیره کند. بسیاری از منازل لوکس و زیبا از این نوع متریال برای دیزاین بخشیدن و طراحی سقف های لوکس استفاده می کنند.

سقف کاذب کناف

سقف های کاذب می توانند در انواع مختلفی نیز ارایه شوند ولی یکی از انواع سقف های کاذب که برای چنین مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرند سقف های کناف می باشند. کناف نوعی سقف کاذب است که توسط شرکت بین المللی در صنایع ساختمان بکار گرفته می شود و جنس آن از یک صفحه با یک لایه روکش دار گچی نیز می باشد.

سقف کاذب خانه های لوکس

مزایا و معایب سقف کاذب کناف

از مزایای مهم سقف کاذب کناف می توان به سرعت بالا و دقت در اجرای کار و نیز صرف هزینه کم نسبت به انواع دیگر سقف های کاذب رو نیز مقاوتبیشتر دربرابر زلزله دسترسی آسان برای تعمیرات تاسیسات در پشت سقف اشاره کرد. اما از مواردی که بتوان به عنوان نقص فنی در این زمینه به آن اشاره کرد می توان گفت که این نوع سقف کاذب از معایب خاصی برخوردار نمی باشد.

سقف کاذب خانه های لوکس

در خصوص استفاده از سقف های کاذب چه برای مصارف تجاری و چه برای منازل مسکونی یا مکان های لوکس می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین راهنمایی، با مشاوراتن و متخصصان ما در این حوزه در سایت آذران پلاستیک تماس گرفته و از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند باشد. جهت تماس می توانید با شماره های تماس در بخش تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 

درباره نویسنده

محصولات