دیوارپوش

سقف کاذب سرویس بهداشتی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/30 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب سرویس بهداشتی

سقف کاذب سرویس بهداشتی

در طراحی دکوراسیون داخلی توجه به نحوه طراحی سقف و دکوراسیون داخلی برای محیط هایی مثل سرویس بهداشتی می تواند یکی از امور مهم در معماری داخلی به حساب بی آید. ولی چه گونه این طراحی انجام بگیرد تا بتواند هم دارای زیبایی باشد و هم از سبک های مدرن امروزی بهره برده باشد؟!

در امروزه برای طراحی سقف های قسمتت های مختلف منازل و کلا ساختمان ها از سقف کاذب استفاده می کنند. سقف کاذب به سقفی می گویند که اتصال آن به سازه اصلی ساختمان است و بار سقف کاذب به سازه اصلی ای که در ساختمان وجود دارد وارد می شود. این مدل سقف ها معمولابه شکل های صاف یا اشکال مختلف ساخته می شوند و مصالحی که در آن به کار می رود باید سبک باشند و نحوه قاب بندی این نوع سقف ها بسیار مهم می باشد چرا که اگر به اسکلت بندی ساختمان متصل نباشد ممکن است در اثر زلزله و ضربات ناشی از آن به ساختمان آسیب بیشتری وارد شود.

سقف کاذب سرویس بهداشتی

سقف کاذب سرویس بهداشتی هم مانند سقف های کاذب دیگر که برای قسمت های پذیرایی و دیگر مکان ها بکار می رود مزایای بسیار زیادی دارد. یکی از مواردی که بسیار مهم است و ممکن است مشکل ساز شود مسائل رطوبتی است که در سرویس های بهداشتی مشکلات بسیار عدیده ای را به وجود می آورند و در نتیجه استفاده از سقف کاذب مناسب می تواند جلوی بسیاری از این مسائل را بگیرد.

سقف های کاذب که مناسب سروییس بهداشتی باشند می توانند انواع متفاوتی داشته باشند.

سقف کاذب سرویس بهداشتی

یکی از انواع سقف های کاذب سقف کاذب طلقی می باشد. این مدل از سقف کاذب بسیار زیبا بوده و برای نورپردازی بسیار مناسب می باشد و همچنین برای دسترسی به قسمت های زیرین از سقف کاذب نیازی به متخصصین خاصی نیست و تنها با برداشتن قسمتی از طلق می تپانید به بخش های مختلف در زیر سقف کاذب دسترسی داشته باشید. همچنین طراحی این گونه سقف ها که به آسمان مجازی هم معروف می باشند تاثیری در ارتفاع ندارند و شما کمبودی در ارتفاع احساس نمی کنید. در این نوع از سقف ها هم برای جلوگیری از زنگ زدگی از پوشش های سازه ای مانند گالوانیزه و یا آلومینیومی استفاده می شود.

سقف کاذب سرویس بهداشتی

سقف کاذب پلکسی گلاس از دیگر سقف های کاذب به کار رفته در سرویس های بهداشتی می باشد. جنس این نوع از یک نوع پلیمر می باشد و به صورت پلاستیک می باشد و ظاهری بسیار شفاف همانند شیشه دارد و مقاومت آن از شیشه بسیار بیشتر است. برای محافظت از این نوع سقف از گرد و غبار در دو طرف این سقف ها از پوشش مقوایی استفاده می شود. از مزایای کع این مدل سقف کاذب دادر مقاومت بالای آن در برابر رطوبت و اشعه ی ماوراء بنفش و نیز مقرون به صرفه و سبک بودن آن می باشد.

سقف کاذب پلکسی گلاس

سقف کاذب دیگری که در سرویس های بهدداشتی امروزه کاربرد دادر سقف کاذب پی وی سی می باشد. این نوع سقف کاذب در ساختمان سازی به شکل امروزه بسیار کاربرد فراوانی دارد و به دلیل آنکه دارای سیستم سبک سازی و جلوگیری از اتلاف انرژزی می باشد در به کارگیری سقف کاذب سرویس بهداشتی نقش موثری را ایفا می کند و در بازار امروزه از متریال های بسیار مهم بشمار می رود.

درباره نویسنده

محصولات