دیوارپوش

سقف کاذب سه بعدی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/10 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب سه بعدی

سقف کاذب سه بعدی

با به وجود آمدن نوآوری های جدید در زیمینه طراحی داخلی و معماری،‌ روش های بسیاری برای زیبا سازی سقف و یا دیوارو حتی کف سالن ها به وجود آمده است. این طرح ها و نوآوری های جدید به معماران کمک می کند تا بتوانند اثر های بسیار زیبای را خلق نمایند و در پی آن از ایجاد فضاسازی های جدید به توانند کمک شایانی را در زمینه طرح ها و نقش های مدرن ارایه دهند.

سقف کاذب سه بعدی

انواع سقف کاذب سه بعدی

در زمینه سقف کاذب سه بعدی باید گفت این سقف ها را به نام سقف های کشسان هم می شناسند. درواقع سقف سه بعدی به سقف هایی گفته می شود که برروی پارچه های کشسان نسوز عمل چاپ را انجام می دهند. ولی در کشور ما بدلیل استقبالی که در زمینه نورپردازی می شود،‌ بیشتر افراد تمایل دارند که از این سقف ها به صورت چاپ برروی پارچه های کشسان که به صورت ترنسپرنتی هستند یا به صورت نور گذر می باشند انجام شود تا عمل نورپردازی برروی آن بهتر انجام شود.

در واقع منظور از حالت سه بعدی در سقف های سه بعدی شکل طبیعی است که این نوع از سقف ها ایجاد می نمایند و با نگاه به آن ها حالت روح بخش و طبیعی را ایجاد می نمایند و حتی می توان بعد چهارمی نیز به آن اضافه کرد که آن بعد چهارم ارتفاعات مجازی یا تورفتگی هاییست که به صورت مجازی ایجاد می شود.

یکی از دلایلی که استفاده از سقف کاذب سه بعدی می تواند پیشنهاد بهتری باشد این است که سقف ها از جنس کناف یا پلاستیکی و یا کامپوزیت حالت خشک و غیر قابل انعطافی را دارند و علاوه بر سنگین بودنشان حالت زنگ زدگی بسیاری را ایجاد می کنند که باعث پایین آمدن مقاوت ساختمان می شود و مشکل بزرگتری که دارند برخلاف سقف کاذب سه بعدی که از انعطاف و تنوع رنگ بندی و رح بندی بسیاری بر خوردارد است،‌ سقف های از جنس کناف و کامپوزیت و پلاستیک از این ویژگی ها برخوردار نمی باشند.

سقف کاذب سه بعدی

مدل سه بعدی سقف کاذب

استفاده از این مدل سقف های کاذب سه بعدی می تواند مزیت های فراوانی نیز داشته باشد. یکی از این فواید این است که در سالن ها و مکان هایی که از فضای بسیاری برخورداند استفاده از سققف کاذب سه بعدی بدلیل ایجاد حالت آکوستیک مانند میتواند بسیار مناسب باشد. مثلا برای سالن ها تاتر یا موسیقی و یا کنسرت ها یا سالن های اجتماعات و کنفرانس از این مدل سقف ها نیز میتوان استفاده کرد.

سقف کاذب سه بعدی

قابلیتی که این نوع از سقف ها به شما می دهد امکان ایجاد و چاپ هرگونه مدل و طرح به صورت سه بعدی می باشد و این امکان را به افراد می دهد تا بتوانند بسیاری از طرح ها را به صورت سه بعدی برروی سقف خود مشاهده کنند.این سقف ها بدلیل ححالت دکوراتیوی که دارند دارای نصب بسیار آسانی می باشند. و به راحتی بروی سقف شما سوار می شود و ححتی پس از نصب امکان تعمیر و جابجایی آن بسیار آسان و راحت می باشد.

با تمام این صحبت ها و نقدو بررسی هایی که انجام شد استفاده از این نوع سقف ها یعنی سقف ذکاذب سه بعدی نیاز به کارشناسی بیشتری می باشد،‌ برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشد.

درباره نویسنده

محصولات