دیوارپوش

سقف کاذب طلق - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/20 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب طلق

سقف کاذب طلق

سقف کاذب یکی از متریال های مهم در طراحی دکوراسیون داخلی و نیز وسیله ای است برای پوشاندن تاسیات و قسمت هایی که می خواهیم برای زیبایی بیشتر در دید بینندگان نباشد. یکی از انواع سقف های کاذب که استفاده های بسیاری به خصوص در سرویس های بهداشتی از آن می شود سقف کاذب طلق می باشد.

سقف کاذب طلق

سقف کاذب طلق از جنس مواد پلی کربنات می باشد. جنس این نوع از سقف های کاذب شبیه به شیشه می باشد و لی هم استحکام بیشتری دارند و هم از خطر شکستگی شیشه و آسیب های آن بدور است.

تنوع رنگ در سقف کاذب طلقی

این نوع سقف کاذب می تواند در انواع رنگ ها و مدل ها نیز ارایه شود. ولی رنگ هایی که بیشتر در بازار مورد استفاده می باشد رنگ شیری، سفید دوغی می باشد که این رنگ ها رنگ های پر طرفدار در بازار است. ولی می توان رنگ هایی مثل رنگ سبز و قرمز ،‌ مشکی و غیره را برای آن نام برد.

محل های مورد استفاده سقف کاذب طلقی

از محل هایی که این نوع طلق هارا بسیار مورد استفاده قرار می دهند یکی استفاده در سرویس های بهداشتی است که بسیار مناسب و بجا نیز می تواند باشد. همچنین در منازل علاوه بر استفاده در سرویس های بهداشتی در حمام ها هم نیز کاربرد فراوان دارد و بسیاری از طراحان دکوراتیو علاقه دارند تا این نوع طلق ها را در چنین مکان هایی مورد استفاده قرار دههند چراکه هم بسیار سبک می باشد و هم آسیب پذیری کمتری نیز دارد.

از استفاده های دیگر سقف کاذب طلق، لابی ها و فروشگا ها می باشد. استفاده از این نوع طلق ها می تواند زیبایی و سادگی خاصی را به فضا و محیط کاری شما ببخشد.

سقف کاذب طلق

مزایای ستفاده از سقف کاذب طلقی

  • امکان هماهنگی رنگ کاشی های دیوار با سقف و رنگ به کار رفته در آن
  • قابلیت شستشوی بسیار خوب بدون هیچگونه رنگ پریدگی و آسیب رسیدن طلق
  • مانع از دید مستقیم منابع نوری و پیدا بودن کلیه تاسیسات پشت سقف
  • به صرفه بودن این نوع سقف ها نسبت به سقف های آسمان مجازی و امکان نصب سریع
  • امکان جابجایی تایل های این نوع از سقف ها و دسترسی به کلیه تاسیسات در پشت سقف

 

درباره نویسنده

محصولات