دیوارپوش

سقف کاذب پارکینگ - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/08 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب پارکینگ

سقف کاذب پارکینگ

پارکینگ یکی از اجزای مهم در ساختمان سازی می باشد. این قسمت از ساختمان هم مانند دیگر قسمت های یک ساختمان نیاز دارد تا از ویژگی سقف کاذب برخوردار باشد. اتفاقا در طرح ها و مدل های جدید که امروزه معماران داخلی به آن می پردازند سعی شده تا این قسمت هم از اهمیت ویژه برخوردار نیز باشد.

توسط سقف کاذب می توان تاسیساتی که در طبقات زیرین نمای زیبایی را ایجاد نکرده اند پوشاند. سقف کاذب به عنوان یک پوشاننده و عنصر مهم در دکوراسیون داخلی انواع مختلفی دارد که در بازر رایج هستند. هر یک از این انواع باتوجه به ویژگی هایی که دارند باید مورد استفاده قرار بگیرند .

انواع سقف کاذب و ویژگی های آن

از انواع سقف کاذب که مناسب برای محیط هایی مانند سقف پارکینگ می باشد،‌ سقف کاذب باریسول و نیز سقف کاذب آلمینیومی نیز می باشد که به عنوان رایج ترین نوع سقف های کاذب در معماری داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.

سقف کاذب باریسول از جمله سقف های کاذبی می باشد که به لحاظ نصب راحت تر است و به صورت یک پارچه و یکدست و بدون هیچ درزی نصب ان انجام می گیرد. همچنین استفاده از این نوع سقف این امکان را به افراد می دهد تا برای دسترسی به تاسیسات درون سقف هیچ نیازی به کندن و یا آسیب زدن به سقف نداشته باشند و به دلیل کشسان بودن سقف کاذب می توانند  قابلیت جابه جایی دارند و می توان به راحتی به قسمت های زیرین دسترسی داشت.

بنابراین می توان گفت استفاده از سقف کاذب دیگر محدود به آشپزخانه و پذیرایی و محیط های داخلی نمی شود بلکه برای ایجاد یک فضای زیبا و چشم انداز از سقف کاذب برای پارکینگ هم استفاده می شود. به علاوه با اضافه کردن نورپردازی و نور های مخفی در این نوع از سقف ها محیط پارکینگ شما از زیبایی بسزایی برخوردار خواهد شد.

تیم تخصصی آذران پلاستیک آمادگی لازم را دارد تا در صورت تمایل و یا برای اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در تماس با ما در ارتباط بوده و از مشاوره های رایگان ما بهره ببرید.

درباره نویسنده

محصولات