دیوارپوش

سقف کاذب پذیرایی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/21 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب پذیرایی

سقف کاذب پذیرایی

یکی از عناصر مهم در طراحی معماری داخلی برای منازل مسکونی یا حتی تجاری قسمتی مباشد که به آن پذیرایی می گویند. درواقع همان قسمتی که به عنوان سالن اصلی در نظر گرفته می شود. از این رو برای ایجاد جذابیت از جمله کارهایی که صورت می گیرد ایجاد یک طراحی زیبا برای سقف سالن پذیرایی یا همان سالن اصلی می باشد.

درگذشته برای طراحی این قسمت ها از گچبری های مختلف استفاده می کردند و یا تنها به یک رنگ کردن سادهخ بسنده می کردند ولی امروزه آن گچبری های مدل قدیمی جای خود را به مصالح دیگری داده اند که به آن کناف می گویند. با استفاده از کناف می توان ویژگی های تازه ای را به سقف های امروزی نیز افزود .

سقف کاذب پذیرایی

سقف کاذب در پذیرایی

اگر به مدل ها و طرح های سقف ها در گذشته دقت کنید خواهید دید که این سقف ها تنها از یک مدل ساده دورتادور گچ استفاده شده ولی با پیشرفت هایی که در مدل های دکوراسیون در امروزه وجود دارد این طرحا دیگر قابل پسند نیستند. یکی از کارهایی که با کناف می توانید برای ایجاد یک سقف کاذب پذیرایی زیبا انجام دهید این است که بتوانید قسمت های مختلف منزل خود را از هم دیگر به صورت تفکیک شده نشان دهید،‌ چراکه امروزه بخش های مختلف در منزل دیگر با دیوار و یا پارتیشن از هم جدا نیستند و مثلا آشپزخانه ها به دلیل شکل امروزی که دارند با سالن پذیرایی شما یکی می شود و تنها امری که می تواند به شما کمک کند در تفکیکی این دو محیط از هم استفاده از سقف کاذب کناف می باشد.

انواع سقف کاذب پذیرایی

مدل ها و طرح های بسیاری وجود دارند که در زمینه سقف کاذب کناف اجرایی می شوند. استفاده از طرح های مستطیلی یا مربعی و گرد از جمله طرح هایی است که مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا برای ایجاد یک فضای کلاسیک از طرح های دایره وار بسیار استفاده می شود. شما می توانید با ایجاد یک چنین طرحی در سقف کاذب پذیرایی خود و استفاده از لوستر های خوشه ای و کریستالی یا از چراغ های گرد یک فضای شیک و زیبا را ایجاد نمایید.

سقف کاذب پذیرایی

در طرحای دیگر استفاده از خطوط منحنی و صاف به شکل های مربعی و مستطیلی و غیره می باشد. این مدل طرح ها یک فضای مدرن و امروزی را می تواند برای شما ایجاد نماید. استفاده از این مدل طرح نیازمند ایجاد نور پردازی خاصی می باشد بدین شکل که استفاده از نورهای مخفی و هالوژن ها و چراغ های ال ای دی به ایجاد چنین فضایی برای محیط پذیرایی شما می تواند کمک بسیاری کرده باشد.

سقف کاذب پذیرایی

اگر برای ایجاد چنین فضای نیازمند مشاوره بودید همواره می توانید با شماره های تماس ما در آذران پلاستیک تماس گرفته و با کارشناسان ما نیز مشاوره نمایید .

درباره نویسنده

محصولات