دیوارپوش

سقف کاذب پلاستیکی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/08 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب پلاستیکی

سقف کاذب پلاستیکی

سقف کاذب پلاستیکی به سقف کاذبی گفته می شود که جنس آن از نوعی پلیمر به نام پلی اتیلن می باشد و به آن سقف کاذب از نوع پی وی سی گفته می شود. این دسته از سقف کاذب در بین مشتریان و معماران داخلی بسیار پرطرفدار بوده و این تنها به دلیل ویژگی های مناسبی که این نوع سقف کاذب دارد و از مزاییا فراوانی برخوردار است.

سقف کاذب پلاستیکی

این نوع سقف ها علاوه بر زیبایی چشم نوازی که دارند از قابلیت شستشو بسیار خوبی نیز برخوردارند که امروزه می تواند یکی از چالش های بسیار مهم در بین افراد باشد. بنابراین به دلیل وجود ویژگی هایی چون عایق گرما و سرما و برودت هوا و نیز صدا هستند و نسبت به طوبت مقاوم و در برابر خش و تراشیدگی نیز از مقاومت بالا برخوردار است و همچنین ضد حشره و موریانه بودن این سقف ها آن ها را دربرابر دیگر سقف ها متمایز جلوه داده است.

این نوع از سقف های پلاستیکی که از نوع سقف کاذب پی وی سی می باشند دارای انواع مختلفی هستند:

سقف کاذب پی وی سی کوتاه کننده سقف:

زمانی که ارتفاع سقف شما بسیار بلند باشد علاوه براینکه می تواند از زیبایی آن کاسته شود بلکه می تواند انرژی گرمایی را بسیار هدر بدهد. درنتیجه برای اینگونه از فضا ها استفاده از نوعی سقف پی وی سی که دارای ضخامت بسیاری باشد استفاده می شود.

پانل های سایبان از نوع پی وی سی:

برای قسمت های بیرونی از فضای خانه هم می توان از سقف کاذب استفاده کرد. این مدل سقف های کاذب از زیبایی کمتری برخوردارند ولی درمقابل باد و باران و برف از استحکام خوبی برخوردارند. از این سایبان ها که به شکل هلال وجود دارند برای پارکینگ و تراس و قسمت هایی از حیاط استفاده می شود.

اگر مایل هستید تا از سقف کاذب پی وی سی به عنوان پوشش سقفی خود استفاده نمایید می توانید با شماره های تماس در آذران پلاستیک در ارتباط بوده و از مشاوران و متخصصان ما در این زمینه راهنمای بخواهید.

 

درباره نویسنده

محصولات