دیوارپوش

سقف کاذب پلی کربنات - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/09/03 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب پلی کربنات

سقف کاذب پلی کربنات

امروزه با وجود ابزار های مختلف در زمینه صنعت ساختمان سازی کار افراد بسیار راحت و آسان شده است. بدین صورت که با استفاده از سقف کاذب در بخش حیاط یا حیاط خلوت منزل می توانید تغییرات بسیاری را به وجود بیاورید. برای سقف کاذب انواع و مدل های بسیاری وجود دارد یکی از این انواع سقف های کاذب،‌سقف کاذب پلی کربنات می باشد.

سقف کاذب پلی کربنات

این سقف های کاذب در حالت سازه های فلزی به صورت شیبدار و قوسی شکل به کار می روند و سطح پوششی این نوع از سقف های کاذب ورق پلی کربنات در دوحالت تخت و چند جداره می تواند ارایه شود. ویژگی منحصر به فردی که این سقف های کاذب دارند این است که ضد ضربه هستند و مقاومت بالایی دارند از این رو به این نوع سقف ها نشکن هم گفته می شود.

این ورق های پلی کربنات می توانند در رنگ ها و طرح های گوناگون باشند و افراد در هر طیف و سلیقه ای که بخواهند می توانند محصول خود را سفارش دهند و نکته ی دیگری که وجود دارد این است که علاوه بر مهم بودن رنگ بندی در این نوع از سقف های کاذب ضخامت هم یکی از ویژگی هایی است که مشتریان در هر اندازه ای که بسته به پروژه شان بخواهند استفاده کنند می توانند سفارش دهند.

از این نوع از سقف های کاذب در پوشش دهی سقف های گلخانه ها نیز استفاده می شود. در نتیجه خطر آسیب دیدگی که شیشه می توانست ایجاد کند را دیگر ندارند و بسیار سبک تر از شیشه هستند و به لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه تر از شیشه می باشد.

سقف کاذب پلی کربنات

ویژگی های عمومی سقف کاذب پلی کربنات

  • غیر قابل اشتعال و در صورت آتش سوزی خود به خود خاموش می شود.
  • مقاومت بالا در برابر اشعه ماوراء بنفش
  • دارای تنوع رنگی بسیار بالا
  • دارای وزن سبک و عایق بودن نسبت به حرارت و صوت
  • مقاوم در برابر ضربه و مواد شیمیایی

 

 

درباره نویسنده

محصولات