دیوارپوش

سقف کاذب پیش ساخته - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/28 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب پیش ساخته

سقف کاذب پیش ساخته

عوامل بسیاری می تواند در زیباسازی منازل شما تاثیر گذار باشد. نوع رنگ بندی و نیز وسایلی که برای تغییر در دکوراسیون خود استفاده می کنید همه از انواع متریال هایی می باشد که برای ایجاد زیباسازی و نیز فراهم آوردن یک مکان زیبا می تواند موثر واقع شود.

سقف کاذب پیش ساخته

دیوار ها و سقف و نیز کف سالن شما همه می تواند شامل چنین تغییراتی باشند فقط کافی است نگاه خود را نسبت به دکوراسیون داخلی و نیز معماری آن چند درجه ای تغییر دهید. مثلا یکی از این تغییرات بسیار موثر می تواند سقف کاذب باشد. سقف کاذب در واقع در هر شرایط و هر مکانی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

امروزه سقف های کاذب از پیش ساخته شده ای تولید می شود که بسیار کار را برای طراحان آسان کرده است. جنس به کار گرفته شده در این نوع از سقف ها معمولا از قطعات از پیش ساخته شده گچی است که از جنس آلمینیوم می باشد.

سقف کاذب پیش ساخته

علت استفاده بسیار از این نوع سقف ها این است که بسیاری از افرادی که چنین متریال هایی را سفارش می دهند قاعدتا می خواهند کار خود را به سرعت پیش برده و توقع کار سریع از طراحان را دارند. بنابراین سقف کاذب پیش ساخته می تواند بهترین گزینه برای طراحان که می خواهند کار خود را سریع پیش ببرند می باشد.

وزن این نوع سقف ها بسیار کم می باشد در نتیجه با به کار گیری چنین سقف هایی می توان از افزایش وزن کلی ساختمان جلوگیری کرد تا در برابر زلزله هم مقاومت بسیاری داشته باشد.

مزایای استفاده از سقف کاذب پیش ساخته

  • ایجاد حالت عایق برای جلوگیری از صوت و نیز افزایش مقاومت در سازه ی اصلی ساختمان
  • امکان رنگ کاری بدون نیاز به پرداختن خیلی زیاد به آن
  • دارای امکان تعویض قطعات سقف کاذب پیش ساخته
  • عدم استفاده از مواد زیان بار برای طبیعت

 

 

درباره نویسنده

محصولات