دیوارپوش

سقف کاذب پی وی سی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/24 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب پی وی سی

سقف کاذب پی وی سی

پیشرفت های امروزه در طراحی داخلی این امر را موجب شده است تا علاوه بر توجه به دیواره های فضای ما و محیطی که در آن قرار داریم به زیباسازی سقف منزل یا اداره یا هر محیط دیگری توجه نماییم.امروزه دیگر مانند گذشته از گچبری های قدیمی برای طراحی سقف ها استفاده نمی شود و درنمونه های جدید سقف کاذب جای طرح های قدیمی را نیز پر کرده است.

سقف کاذب پی وی سی

سقف کاذب تنها به سقف ها پی سی ختم نمی شوند بلکه در دسته ی خود می تواند شامل چندین عنوان مختلف باشند. از جمله سقف کاذب چوبی،‌ لمینت،‌ام دی اف و غیره که در این بخش برای شما به سقف کاذب پی وی سی می پردازیم.

انواع سقف کاذب پی وی سی

پی وی سی که نام دیگر آن وینیل نام دارد به عنوان یک اسم رایج می باشد و در بساری از جاها بکار می رود. از جمله دروپنجره های پی وی سی و کفپوش های پی وی سی و غیره ولی کاربرد آن به عنوان سقف کاذب بسیار کاربردی و پر طرفدار می باشد.

سقف پی وی سی نسبت به مدل های دیگر به لحاظ بهداشتی مناسب تراست و جنس آن طوری است که ضد قارچ و باکتری میباشد و همچنین نسبت به گرما و سرما و نیز صداها عایق می باشد. تنوع رنگی در این گونه از سقف های کاذب بسیار می باشد و شما می توانید انواع و طرح های بسیاری را به عنوان سقف کاذب پی وی سی داشته باشد. این گونه از سقف ها از مقاومت بالایی برخورداند و بسیار سبک می باشند در نتیجه نصب آسانی دارند و به لحاظ اقتصادی نیز به صرفه تر می باشد.

سقف کاذب پی وی سی

در برابر رطوبت هم از مقاومت بسیار خوبی برخوردارند و این نکته برای افرادی که در جاهای رطوبتی از کشور سکونت دارند می تواند حایز اهمیت باشد. همچنن سقف ها کاذب پی وی سی می توانند بعد از گذشت زمانی تعویض شوند و هیچگونه مشکلی در این بین وجود ندارد.

سقف کاذب پی وی سی

برای ایجاد یک نورپردازی زیبا نیز می توانید از چراغ های ال ای دی در ای ن گونه سقف های کاذب استفاده کنید و با ایجاد یک نورپردازی زیبا از استفاده از این سقف های کاذب لذت کافی را نیز ببرید.

 

درباره نویسنده

محصولات