دیوارپوش

سقف کاذب چیست؟ - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/23 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب چیست؟

سقف کاذب چیست؟

در طرح ها و مدل های امروزی که برای طراحی دکوراسیون نیز به کار می رود طراحی یک سقف زیبا و مدرن که بتواند همگان را به خود جذب کند می تواند یک امر بسیار مهم بشمار برود. از سقف کاذب برای پوشش دهی به سقف ها و ایجاد یک نمای ظاهری زیبا استفاده می شود. از زمانی که این نوع تکنولوژی به معماری داخلی اضافه شده است زمان زیادی می گذرد و مشخص نیست که چرا و چگونه این طرح ایجاد شد و نخستین افراد چه استفده ای از آن می کرده اند.

سقف کاذب چیست؟

سقف کاذب معمولا برای فضاهای وسیع بکار می رود که در این صورت جلوه زیبا تری به فضای ما می دهد. این نوع از سقف ها بسیار سبک ساخته می شوند و از کناره ها به اسکلت دیوار متصل می شوند تا در هنگام بروز زلزله آسیبی به اطراف وارد نشود.

مزایای استفاده از سقف کادب

در کنا تمام این موارد سقف کاذب هم می تواند داراری مزایا و معایبی نیز باشد و علاوه برآن شامل چندین نوع و مدل وطرح نیز می باشد.

ازجمله مزایایی که شامل حال سقف های کاذب می باشد این است که این نوع از سقف ها در ایجاد یک فضای آرام و دلپذیر بسیار می توانند کمک کننده باشند چراکه در بروز صدا وجلوگیری از آن به صورت عایق عمل می کنند.

استفاده از این نوع سقف باعث می شود که شما از یک سقف یک دست زیبا برخوردار باشید و کلیه عیوبی که سقف شما داشته باشد یا از سیم کشی ها و لوله کشی هایی که وجود دارد را کاملا می پوشاند.

نصب این گونه از سقف ها بسیار آسان و زمان زیادی نمی برد و حتی اگر خود شما کمی در این زمینه تخصص داشته باشد می توانید این کار را انجام دهید ولی بهترین حالت این است که نصب این گونه از سقف ها را به کارشناسان خود بسپارید.

سقف کاذب چیست؟

انواع سقف کاذب چیست

سقف کاذب می تواند شامل چندین نوع و طرح باشد،‌ ازجمله سقف های کاذبی که بسیار پر استفاده و متقاضی بسیاری دارد سقف کاذب فیبری می باشد که چون نصب این گونه از سف ها راحت و آسان و زمان کمتری میبرد میباشد از متقاضیان بیشتری برخوردار است.

یکی دیگر ازانواع سقف های کاذب که به زیباسازی فضای شما بسیار کمک می کند سقف کاذب شیشه ای است که جنس آن از یک نوع ماده ی شکننده می باشد و می توان آن را بامواد دیگر ترکیب کرده تا از شکنندگی خارج شود و شکل مات به خود بگیرد.

سقف کاذب چیست؟

سقف کاذب دیگری که می خواهیم معرفی کنیم سقف کاذب چوبی است که هزینه آن نسبت به سقف ها کاذب دیگر بیشتر می باشد و به دلیل همین در مراکز عمومی کمتر استفاده می شود ولی استفاده از آن در طراحی دکوراسیون منازل می توان زیبایی دلپذیری را ایجاد نماید و از معایب آن این است که در برابر سرما و گرما نمی تواند عایق خوبی باشد و نسبت به انواع دیگر از اسحکام کمتری برخوردارد است.

 

درباره نویسنده

محصولات