دیوارپوش

سقف کاذب چوبی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/11 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب چوبی

سقف کاذب چوبی

طرح های چوبی معمولا در به کار رفتن طراحی داخلی می تواند زیبای خیره کننده ای را به سالن ما ببخشد. در طراحی داخلی مدرن امروزه معماران بیشتر سعی می کنند تا از طرح ها و مدل های جدید استفاده کنند. بکاربردن چوب یا طرح چوب می تواند در به وجود آمدن طرح های مدرن به شما بسیار کمک کند.  اینکه معمولا طرح های چوبی را در کف سالن ها یا به صورت پارکت به کار می برند اگرچه می تواند زیبایی داشته باشد ولی وجود سقف کاذب می تواند این مزیت را برای ما ایجاد کند که حتی برای سقف منزل یا سالن خود از طرح های چوبی به کارببریم.

سقف کاذب چوبی

ایجاد یک فضای طبیعی و روستیک با به کاربدن طرح چوب هم در کف سالن به صورت پارکت چوبی و هم ایجاد سقف کاذب چوبی می تواند فضای شرگرفی از طبیعت را برای ماایجاد نماید این مدل طرح ها فقط برای ایجاد فضای طبیعی نمی باشد،‌بلکه امروزه به کاربردن چوب در دکوراسیون منازل یعنی ایجاد یک فضای شیک و مدرن.

به کاربردن طرح های چوبی در دکوراسیون داخلی باید با قواعد درستی انجام گیرد مثلا شما اگر در کل فضای کاریخود از طرح چوب استفا ه می کنید مثلا هم سقف ها و هم کف دارای طرح چوب می باشد،‌این مناسب تراست که ازوسایلی که برای داخل منزل یا سالن خود استفاده می کنید هم طرحح چوب باشند. به طور مثال میز های ناهار خوری و مبلمان ها هر چه به طرح های چوبی نزدیکتر باشند می توانند در زیبایی فضای شما کمک کنند.

حتی این نکته هم بسیار مهم است که فضایی در آن طرح چوب به کار می برید مثلا علاوه بر سالن اصلی یا  پذیرایی خود اتاق خواب ها و یا سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه هم از طرح هنای چوبی استفا ه شود تا بتوانید در طراحی دکوراسیون خود از طرح یکپارچه نیز بهره ببری. ولی اگر فرضا علاقه ای به این نوع فضا نداشتید برای اینکه بتوانید این یکدستی و یکپارچگی را حفظ کنید می توانید تنها از طرح چوب در یک قسمت کوچک از سقف یا دیوار یا کف سالن خود بهره ببرید.

سقف کاذب چوبی

معمولا بهترین نوع استفاده از طرح چوب در بخش آشپزخانه می باشد چراکه در این مکان از وسایلی استفاده می شود که معمولا از رنگ های سرد استفاده شده است برای اینکه بتوانید یک فضای گرم و دلنشین را به وجود بیاورید میتوانید از سقف کاذب چوبی برای ایجاد طرح چوب در فضا استفاده کنید که این نوع از سقف ها می تواند گرمای دلپذیری را به فضای شما ببخشد.

سقف کاذب از دیگر مزایای که دارد این است که اگر شما دارای فضایی هستید که دارای سقف بلند می باشد بهترین گزینه استفاده از سقف کاذب چوبی است که می تواند این ارتفاع زیاد را پوشش دهد و یک فضای گرم و دلنشین ایجاد نماید این خود می تواند یک ابتکارعمل هوشمندانه نیز باشد.

سقف های کاذب چوبی همچنین این امکان را می توانند به شما بدهند که برای فضای سقفی خود یک سیستم نورپردازی مدرن داشته باشید و حتی اگر فکر می کنید که استفاده تماما از سقف کاذب چوبی می تواند هزینه بر باشد می توانید تها برای ایجاد زیبایی و داشتن فضای چوبی دلپذیر از طرح چوب برای اطاف چراغ ها و لامپ ها و یا لوستر های خود استفاده کنید.

سقف کاذب چوبی

شما می توانید در صورت هرگونه سوال یا مشاوره در زمینه سقف کاذب چوبی با کارشناسان و متخصصان ما در تماس باشید.

درباره نویسنده

محصولات