دیوارپوش

سقف کاذب - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/07 تعداد نظرات : 0
سقف کاذب

سقف کاذب

درحال حاضر پیشرفت های بسیاری در زمینه معماری داخلی انجام گرفته است. پیدایش سقف کاذب یکی دیگر از پیشرفت هایی است که در این علم روز صورت گرفته و به لحاظ زیبایی و کارایی که دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون و معماران قرار گرفته است.

سقف کاذب

 

همیشه برای ایجاد تغییر و زیبا کردن فضا نیاز به کار های پیچیده نیست. اینکه شما بخواهید در سقف خانه خود تغییرات و زیبا سازی انجام دهید دیگر مانند گذشته شما نیاز ندارید از روش های قدیمی یا گچ بری های مدل قدیمی استفاده کنید.

سقف کاذب چیه

سقف کاذب به عنوان سقفی است که زیر سقف اصلی قرار می گیرد و می تواند انواع مختلفی داشته باشد. از انواع سقف های کاذب، پی وی سی، چوبی،آهنی،گچی، آلمینیومی، ورق های فلزی روکش دار، فلزات رنگین و غیره می توان نام برد.

سقف کاذب عایق

سقف کاذب کارایی های بسیاری در معماری داخلی دارد از جمله این کارایی ها ایجاد یک فضای آکوستیک، قرار دادن حجم های دکوراتیو، ایجاد عایق برای جلوگیری از بروز سرما و گرما و همچنین صدا و همچنین نورپردازی می باشد که از استفاده های مهم در این زمینه به شمار می رود.

سقف کاذب آذران

اینکه اولین نفری که از این نوع پوشش برای سقف خود استفاده کرده است یا آن را اختراع کرده است هنوز معلوم نیست توسط چه کسی و به چه منظور بوده و لی می توان از این نوع پوشش مزایای بسیاری را کسب کرد. ازجمله این مزایا نصب آسان سقف کاذب می باشد. اگرچه ممکن است فکر کنید خودتان هم می توانید این سقف ها را نصب کنید ولی در هرصورت کمک گرفتن از یک کارشناس در این زمینه می تواند مفید باشد.

سقف کاذب های جدید

از مزایای دیگر سقف های کاذب جدید اینست که ممکن است سال ها شما به سقفی نگاه می انداختید که شلختگی بسیاری در سیم کشی ها و یا لوله کشی های منزل شما و یا محل کار شما داشته است، حال با استفاده از سقف های کاذب جدید می توانید زیبایی آن را دوچندان کنید و از آن لذت کافی راببرید.

استفاده از سقف های کاذب علاوه براینکه زیبایی خاص خود را دارد، از نصب و تعمیرات راحتی نیز بهره مند است چراکه از اول دوباره نصب کردن این سقف های کاذب کار راحتی می باشد.

سقف کاذب آذران

از دیگر ویژگی های مهم که از مزایای سقف کاذب به شمار می رود عایق بودن در برابر سرما و برودت می باشد و همچنین عایق صدا هم می توانند باشند. از این رو استفاده از این نوع سقف های کاذب باعث کاهش هزینه های بسیاری در زمینه گاز و همچنین برق می شود.

نوع سقف های کاذب

اگرچه استفاده از این نوع سقف ها بسیار کار درست و زیبایی می تواند باشد ولی عوامل بسیاری هستند که مشخص می کنند بهتر است از چه نوع سقف هایی استفاده کنیم،‌مثلا اینکه کاربری این محیط چیست؟ یا محیطی که قرار است این سقف ها در آن به کاربرده شوند دارای رطوبت است یا خشک هستند؟ و یا آیا نیاز هست که به پشت سقف دسترسی داشت یا خیر! ودر نتیجه بررسی تمام عوامل در این زمینه، می تواند به ما بگوید که از چه نوع سقف کاذبی استفاده کنیم که مناسب محیط و فضای ما باشد.

 

 

 

درباره نویسنده

محصولات