دیوارپوش

قیمت دیوارپوش آذران،لیست قیمت دیوارپوش آذران،دیوارپوش مخملی

نویسنده : جواد ضیایی 2016/10/14 تعداد نظرات : 0
قیمت دیوارپوش آذران

قیمت دیوارپوش آذران

دیوارپوش همانطور که از اسمش پیداست، پوششی است که بر روی دیوار استفاده می شود و به آن دیوارکوب نیز می گویند. استفاده از دیوارپوش برای فضاهای مسکونی چندان مناسب نمی باشد، مگر اجرای آن روی یک ستون یا فضای بین کابینتهای آشپزخانه، چون فضا را بی روح می کند و نصب دیوارپوش در واحد مسکونی چیزی شبیه به نصب سرامیک روی دیوار سالن پذیرایی است!

قیمت دیوارپوش

ديوار پوش هاي سنگی :

این دیوارپوش ها از سنگ های مصنوعی تشکیل می شوند  که این سنگ ها با توجه به  تنوع بالا مخاطبان زیادی دارند و نصب این نوع دیوار پوش بسیار آسان می باشد .

قیمت دیوارپوش

ديوار پوش هاي چوبي :

این دیوارپوش ها از قدیمی ترین دیوار پوش ها می باشند و با داشتن طرح و نقش خاص آرامش و امنیت خاصی به فضای داخلی ساختمان می بخشند.این نوع دیوار پوش ها عایق خوبی برای دما می باشند و نصب آن آسان می باشد.

قیمت دیوارپوش آذران

ديوار پوش هاي پی وی سی :

این نوع دیوارپوش پی وی سی دارای ویژگی های خوب زیادی می باشد و جایگزین بسیاری از مواد ساختمانی مانند خاک و چوب و بتن شده است.و دارای ویژگی های زیر می باشد :

  •   این ديوار پوش سبک می باشد.
  •  نصب این دیوارپوش آسان می باشد و بر روی همه سطح ها نصب می شود.
  •  این ديوارپوش در مقابل سرما و گرما عایق خوبی می باشد و همچنین در مقابل رطوبت مقاومت خوبی دارد.
  •  این ديوارپوش دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ می باشد.
  •  این دیوارپوش در مقابل ضربه مقاوم می باشد.

قیمت دیوارپوش آذران

دیوارپوش چرمی

دیوارپوش چرمی نسل جدید پوشش های دیواری است که در فضاهای داخلی ساختمان مسکونی، تجاری، اداری، هتل ها، پارکینگ ها، لابی ها و مهدکودک ها مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول به صورت قطعات۶۰*۳۰ و ۴۰*۴۰ سانتی متر به صورت سه بعدی و توپر و نرم طراحی شده که از کنار هم قرار گرفتن آنها طرح هایی مدرن و متنوع خلق می شود. دیوار پوش های چرمی به دلیل فرم و نوع مواد سازنده آن به عنوان عایق حرارت، عایق صدا، سپر آتش و جاذب صدا به کار برده می شود.

قیمت دیوارپوش آذران

دیوارپوش هاي سلولزي :

این دیوار پوش با نام های تجاری مختلف در بازار موجود می باشد و دارای طرح های گوناگونی می باشد.

مزایای استفاده از روکش‎ها‎ی پی وی سی

روکش‎ها‎ی پی وی سی با ضخامت، رنگ و طرح‎ها‎ی مختلفی وارد بازار می‎شوند که نقوش مختلفی اعم از براق، مات، رگه چوبی و … بر روی آنها حک می‎شود. این نوع روکش‎ها‎ دارای چندین لایه شامل پلی وینیل كلراید، آستری و لاك می‎باشند. میزان استاندارد ضخامت دیوارپوش‎ها‎ی پی وی سی در حدود 2/0 تا 3 میلی‌متر است. این نوع روکش ها نیز همچون دیوارپوش‎ها‎ مزایای متعددی دارند که در زیر به آنها اشاره می‎کنیم:
– دارای انعطاف پذیری بالا هستند و به همین دلیل می‎توانند در اشکال متنوعی طراحی شوند. برای مثال چنانچه موارد استفاده از این نوع روکش‎ها‎ برای نوار لبه فرم دار و فرز خورده یا روکش کردن پروفیل باشد، به راحتی می‎توان آنها را مطابق با خواسته مشتریان تغییر حالت داد.
– این نوع روکش‎ها‎ در ساخت انواع مصنوعاتی که به پیوستگی روكش در ابعاد مختلف یك سازه و یا ایجاد شیار V شكل روی تخته نیاز داشته باشند، قابل استفاده هستند.
– به منظور روکش کردن تخته‎ها‎ی ام دی اف ابزار خورده در سطح لبه، می‎توان با ابزار پرس ممبران، از روکش‎ها‎ی پی وی سی استفاده کرد.
– جهت زیبایی سازی مبلمان، آشپزخانه، کابینت‎ها‎، اتاق‎ها‎ی خواب و … می‎توان از روکش‎ها‎ی پی وی سی استفاده کرد.
– به دلیل قابلیت بالا و انعطاف پذیر، می‎توان با استفاده از حرارت پرس ممبران بر روی این نوع روکش‎ها‎، نقش‎ها‎ی زیبایی را حک نمود.
– می توان بر روی این نوع روکش ها، نقش های برجسته و یا دو لایه با دو رنگ و نقش ایجاد کرد. با چسباندن دو لایه متفاوت PVC،‌ می توان لایه رویی را طبق نقشی خاص برداشت تا حالت دو رنگ زیر و رو هویدا گردد.

فروش دیوارپوش های روکشدار آذران

قیمت دیوارپوش آذران

فروش دیوارپوش های مخملی با رنگ ها و طرح های مختلف

فروش دیوارپوش های چاپی

فروش دیوارپوش های هات استمپ

برای اطلاع از ویژگی ها و قیمت دیوارپوش ها با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید :

021-88837249

021-88835441

021-88834251

 

درباره نویسنده

محصولات