دیوارپوش

مبلمان كارآمد، مبل منزل، مبلمان اداری، مبلمان شیک، مبل ترکیه ای، دیوارپوش آذران، دیوارپوش

نویسنده : نویسنده 2016/06/06 تعداد نظرات : دیدگاه بسته شده است
مبلمان كارآمد

 مبلمان كارآمد

همیشه در خانه تعدادی اشیای متحرك وجود دارد: مبلمان(مبلمان كارآمد)، آثار هنری، كلكسیون­ ها و سایر وسایل و تجهیزاتی كه در خانه استفاده می­شوند. این وسایل معمولا شخصی هستند و گاه افراد به این وسایل، نسبت به خود خانه، احساس تعلق بیشتری می­كنند. این اشیا به خانه شخصیت می­دهند و باعث می­شوند كه فضای خانه مقیاسی انسانی پیدا كند.

مبلمان كارآمد

انتخاب نوع و اندازه مبلمان در خانه ­های كوچك، عموما بر مبنای كارآمدی، چندعملكردی بودن و همچنین متناسب بودن آنها با فضا از نظر اندازه صورت می­گیرد. در خانه ­های كوچك و آپارتمان­ها، عموما به جای استفاده از مبلمان­هایی كه بیشتر جنبه تزئینی (بدون عملكرد) دارند و نیز مبلمان­ های قدیمی (آنتیك یا عتیقه) و مبلمان­هایی كه تنها بخشی از فضا را اشغال می­كنند، مبلمان­ هایی كه دارای كارایی متناسب با فضا، چند عملكردی و هماهنگ با طرح خانه هستند، به كار گرفته می­شوند.

مبلمان كارآمد

در برخی موارد این مبلمان­ ها حتی به صورت اختصاصی نیز طراحی و ساخته می­شوند. قفسه ­های كتاب، كابینت ­های آشپزخانه، میزهای تاشو و … از جمله مبلمان­ های چند عملكردی هستند كه عموما با سایر المان­های موجود در خانه آمیخته و هماهنگ طراحی می­شوند.

طراحی مبلمان كارآمد

وجود یک ست مبلمان اداری خوب و استاندارد در محل کار علاوه بر حفظ پرستیژ شرکت و دفتر کار، به راحتی و آسایش کارمندان کمک می کند. در یک دفتر کار ممکن است میز کارمندان مختلف بر اساس سمت و یا رتبه شغلی آن ها متفاوت باشد. در این مکان ها میز منشی نیز تا حدود زیادی با کارمندان دیگر متفاوت است چرا که نحوه کار منشی و ضروریاتی که برای انجام کار خود به آن ها نیاز دارد و همچنین دفاتر و اسنادی که باید در دسترس داشته باشد میز کار او را نسب به سایر کارمندان متفاوت می کند.

مبلمان كارآمد

جای لوازم مربوط به کار منشی مثل کامپیوتر، پرینتر، فکس و اسکنر نیز باید به درستی مشخص شده باشد تا او به هنگام کار به آن ها دسترسی داشته باشد. در مجموع در بیشتر دفاتر اداری میز منشی ها و مسئول دفتر ها بزرگ تر و کامل تر است و این ها همه در راستای بهینه سازی کار منشی و به تبع آن کل مجموعه انجام می گیرد.

مردم می خواهند از همه چیز با عملکرد بالا استفاده کنند. برای دادن چنین امکاناتی به آنچه که آنها می خواهند، شما باید بتوانید فضایی را برای حفظ حریم خصوصی، ایجاد فضای کاری و راحتی خلق نمایید. نمی توان فضاهایی از قبیل اتاق انتظار، ایستگاه های کاری، ایستگاه های آرامش بخش و فضاهای مناسب رفت و آمد را در طراحی دکوراسیون یا وسیله مورد نظر در نظر نگرفت. با میزهای قابل تنظیم و صندلی های راحت، می توانید نیاز های لازم را در این فضا برآورده کرد.

مبلمان كارآمد

 

درباره نویسنده

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.

محصولات