دیوارپوش

دیوارپوش ، مزایای دیوارپوش‌‌های پی وی سی ، دیوار پوش سه بعدی ، دیوارپوش آذران ، مهرازان

نویسنده : نویسنده 2018/04/08 تعداد نظرات : 0
مزایای دیوارپوش‌‌های پی وی سی

مزایای دیوارپوش‌‌های پی وی سی

پی وی سی مخفف کلمه پلی وینیل کلراید (Poly vinyl chloride) و به پلیمری با ساختار شیمیایی زیر اتلاق می گردد. پی وی سی در سال 1920 توسط شرکت B.F. Goodrich ساخته شده بود. معمولا در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود اما همچنین برای نشانه ها، برنامه های کاربردی مراقبت های بهداشتی استفاده می شود.دیوار پوش pvc به علت ویژگی های پی وی سی، تبدیل به پوشش مناسبی برای دیوارها و سقف ساختمان ها شده است. این دیوارپوش خاص علاوه بر مقاومت مناسب و منحصر به فرد، دارای طرح های زیبا و تنوع رنگی است و دست ما را در انتخاب باز گذاشته است.

مزایای دیوارپوش های پی وی سی

مدل های دیوارپوش پی وی سی

دیوارپوش های pvc دارای ۳ مدل اصلی هستند که آن ۳ مدل به شرح زیر هستند:

  • مدل ساده
  • مدل روکش دار
  • مدل چاپی

موارد استفاده از دیوارپوش PVC

با توجه به توضیحاتی که در مورد این محصول ارائه شد و با توجه به ویژگی های خاص و مناسب این محصول، گستره استفاده از دیوارپوش پی وی سی محدود نبوده و شامل ساختمان ها و فضاهای متعدد و متنوعی است. از این دیوارپوش می توان در اماکن تجاری، مسکونی، اداری، ویلاها، رستوران ها، هتل ها، استخرها، بیمارستان ها، سالن های کنفرانس، کارخانجات و … استفاده کرد.

مزایای استفاده از دیوارپوش PVC

مزایای دیوارپوش‌‌های پی وی سی
دیوارپوش پی وی سی در گروه پوشش های دیواری داخلی قرار می گیرد. این نوع دیوار پوش عایق صوت و دما بوده و در برابر ضربه مقاوم و نیز به راحتی و بدون نیاز به زیرسازی اساسی قابل نصب و اجرا می باشد. یکی از مزایای استفاده از دیوارپوش های پی وی سی وجود آنها در طرح و رنگ های متنوع و قابلیت نصب آنها در مدل های متفاوت می باشد که زیبایی و تنوع را به سادگی می توان با استفاده از آنها تجربه کرد.

مزایای دیوارپوش‌‌های پی وی سی در مقابل حلال‌‌های شیمیایی و مواد باز و اسیدی مقاوم می‌باشند. همچنین در مقابل حرارت 85 درجه نیز از استحکام بالایی برخودار هستند و تغییر شکل آن‌ها به ندرت اتفاق می‌افتد.

دیوارهای پی وی سی در مقابل نور UV مقاومت بالایی دارند. دیوارپوش‌‌های پی وی سی در مقابل ضربه و فشار مستحکم بوده و به همین دلیل در هنگام جابجایی وسایل، دچار صدمه نخواهند شد. دیوارپوش‌‌های پی وی سی می‌توانند با توجه به محیط و فضای مورد نظر نصب شوند. در واقع هیچگونه محدودیتی برای نصب آن‌ها وجود ندارد. دیوارپوش‌‌های پی وی سی قابل تعویض و ترمیم می‌باشند.

مزایای دیوارپوش‌‌های پی وی سی

دیوار پوش PVC تا زمانیکه در معرض شعله مستقیم، نور خورشید و یا ضربه جسم نوک تیز نباشد صدمه ای نمیبیند و نیازی به تعویض و تعمیر ندارد بدین ترتیب با استفاده از پی وی سی  به عنوان پوشش دیوار و سقف از بوجود آمدن مخارج اضافی مانند تعویض و رنگ آمیزی هرساله ساختمان جلوگیری می شود و در صورت آسیب دیدن قسمت کوچکی از سطح امکان تعویض تنها در آن نقطه آسیب دیده وجود دارد.

نصب پانل های پی وی سی به دلیل وجود ابزار و اتصالات متنوع و همچنین قابلیت اتصال کشویی به سادگی انجام میشود.
پانل های پی وی سی ضد حشره و باکتری بوده و این امر موجب می شود که مصرف کننده با خاطری آسوده اقدام به خرید و نصب آنها نماید.
مزایای دیوارپوش‌‌های پی وی سی
لازم به ذکر است که پانل های پی وی سی با آب و کلیه مواد شوینده غیر اسیدی قابل شستشو می باشند و هیچ گونه حسایتی به آب و مواد
شوینده نخواهد داشت و به راحتی میتوان با آب و مواد شوینده آنها را تمیز نمود .
این دیوار پوش ها در سه مدل روکش دار و چاپی و ساده تولید می شوند.

درباره نویسنده

محصولات