دیوارپوش

نورپردازی با سقف کاذب - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/07 تعداد نظرات : 0
نورپردازی با سقف کاذب

نورپردازی با سقف کاذب

یکی از زیبایی های منزل شما می تواند استفاده از سقف کاذب باشد. ویژگی که سقف کاذب به منازل می بخشد باعث شده تا دست دکوراتیو ها برای ایجاد هر شکل و طرحی باز باشد. برای آنکه از ویژگی های یک نورپردازی زیبا بتوانید بهره ببرید ابتدا توسط یک طراح به طراحی سقف کاذب با کناف پرداخته می شود و سپس با توجه به طرح مورد نظر به نورپردازی آن می پردازند.

نورپردازی با سقف کاذب

برای ایجاد چنین فضایی استفاده از نور مخفی در قسمت های مختلف از سقف کاذب می تواند فضای زیبایی را به محیط اطرافتان ببخشد. برای این کار استفاده از چراغ های LED بسیار مرسوم می باشد و با توجه به قیمت پایین و کیفیت بالای آن استفاده از آن ها را نیز پیشنهاد می کنیم.

نورپردازی نیز باید همراه با رعایت اصول بسیاری باشد. توجه به این نکته ضروری است که برای سقف هایی با رنگ روشن نور زیاد می تواند فضای خانه را کسل کننده نشان دهد و آن طور که شما در ذهن خود تصور می کردید حامل زیبایی برای محیط اطرافتان نباشد. بنابراین باید توجه کنید که در هر فضایی به رنگ آن محیط و تم رنگیی که دارد توجه کنید و با توجه به فضایی که هست از نور متناسب برای آن فضا استفاده نمایید.

نورپردازی با سقف کاذب

مثلا هیچگاه از نور زرد برای فضایی که دارای تم رنگی تیره می باشد استفاده نکنید چراکه نور زرد اگرچه برای چشم می تواند مناسب باشد اما رنگ وسایل شما را تیره تر از رنگ اصلی نمایش می دهد. و فضای داخلی شما را کوچکتر از حد معمول نشان دهد. در واقع اگر میخواهید از بهترین نورپردازی برخوردار باشید ترکیب دو نور سفید و زرد رنگ می تواند کمک بسیاری در این زمینه باشد و حتی استفاده از نور سفید به تنهایی باعث یکنواختی و کسل کنندگی فضای اطراف می شود. در این صورت با ترکیب این دو نور آسیب کمترب به چشم وارد می شود و فضای نورپردازی ما را زیباتر جلوه می دهد.

نورپردازی با سقف کاذب

نحوه نورپردازی با استفاده از سقف کاذب می تواند به چند مدل مختلف انجام گیرد مانند خطی، موضعی و یا حتی نقطه ای،‌ که استفاده از هرکدام از این مدل ها باید با توجه به طرح پیاده سازی شده از سقف کاذب باشد.

همچنین از نمونه های دیگر سقف کاذب سقف های کشسان می باشند که به دلیل نوع خاصی که درادند نه تنها در اجرای سقف کاذب از آن ها استفاده می شود بلکه برای نورپردازی هم از این مدل سقف ها بسیار استفاده می شود و نمونه ای خاص از نورپردازی یا سقف کاذب می باشند.

نورپردازی با سقف کاذب

در صورت هرگونه مشاوره و یا نیاز به راهنمایی می توانید با شماره های تماس با ما در ارتباط بوده و از متخصصان ما در این زمینه استفاده لازم را به عمل بیاورید.

درباره نویسنده

محصولات