دیوارپوش

پارکت اتاق خواب - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/11 تعداد نظرات : 0
پارکت اتاق خواب

پارکت اتاق خواب

اتاق خواب یکی از محل های مهم در منزل هر فردی محسوب می شود. برای یک دکوراتیو ایجاد فضای مناسب برای به وجود آوردن آرامش بسیار پر اهمیت است. اتاق خواب شما محلی است برای کسب آرامش پس باید به نوع وسایل و رنگ هایی که در این فضا به کار برده می شود دقت لازمه انجام شود.

پارکت اتاق خواب

موارد مهم در انتخاب پارکت اتاق خواب

یکی از وسایل مهم در بکار گیری دکوراسیون اتاق خواب انتخاب پارکت مناسب می باشد. یک پارکت از جهات مختلف باید ارزیابی شود تا مناسب یک اتاق خواب قرار گیرد. بنابراین پارکت ها می توانند انواع مختلفی داشته باشند. از آنجایی که پارکت از جنس چوب طبیعی درختان ساخته می شود و رنگ طبیعی خود را دارد باید از نوع چوبی که به عنوان پارکت استفاده می شود به خوبی اطلاعات کافی را داشته باشیم.

برای آنکه این چوب ها بتوانند قابل استفاده باشند طبق عملیات هایی با حرارت دادن به این الوار های چوبی آن ها را خشک کرده تا از میزان رطوبت کاسته شود و بتوان از آن ها به عنوان پارکت نیز استفاده کرد. بنارباین این پارکت ها دیگر نیازی به رنگ ندارند و خود طرح چوب زیبایی خاص خود را دارد و به محل زندگی شما القا می کند.

ظاهری که در کفپوش های چوبی وجود دارد باعث می شود تا افرادی که برای اولین بار در چنین فضایی قرار می گیرند گمان کنند در یک فضای کاملا کلاسیک قرار گرفته اند.کفپوش ها چون از مقاومت بالایی برخوردارند پس کار شمارا راخت می کنند و از این رو به صرفه اقتصادی برای شما هستند چراکه نیاز ندارید آنها را تعویض کنید چون از دوام و استحکام بسیار مناسبی برخوردارند.

یکی از اواع کفپوش های لوکس که می توانید در  این زمینه از آن استفاده کنید کفپوش چوب برزیلی کوآ می باشد که البته به دلیل لوکس بودن از قیمت بسیار بالایی نیز برخوردار است. ولی برای اسنکه به صرفه اقتصادی شما نیز باشد از چوب درختانی چون بلوط و یا درختانی که شاخ و برگ پهن دارند، مثل بامبو یا اوکالیپتوس هم می توان استفاده کرد. این نوع از پارکت های چوبی نیز برای دکوراسیون اتاق خواب شما می تواند مناسب باشد.

پارکت اتاق خواب

هرچند که در موارد بالا از پارکت اتاق خواب صحبت شد ولی برای آنکه بتوانید از انتخاب مناسب خود اطمینان لازم را نیز به عمل آورید و یا به سوالات خود در این زمینه پاسخ داده باشید میتوانید با استفاده از شماره های تلفن در بخش در ارتباط با ما تماس گرفته و از متخصصان ما در این در زمینه در آذران پلاسیک راهنمایی های لازم را داشته باشید.

 

درباره نویسنده

محصولات