دیوارپوش

پارکت براق - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/19 تعداد نظرات : 0
پارکت براق

پارکت براق

استفاده از پارکت امروزه به عنوان یکی از متریال های اصلی برای طراحی دکوراسیون به شمار می رود. پارکت ها بسیار شکیل و زیبا هستند و در انوع مختلفتی ارایه می شوند. یکی از این انواع پارکت ها، پارکت براق می باشد.

این نوع پارکت بدلیل زیبایی که در فضای شما و محیط ایجاد می کند از طرفداران و مشتریان بیشتری برخوردار است و همچنین در بازار بسیار در نظر مشتریان جلب توجه می کند.

علت جذابیت در این نوع از پارکت ها سطح صاف و صیقلی مانند آن است و چشم هر بیننده ای را به خود جلب می نماید.

پارکت براق

نحوه نگهداری پارکت براق

برای شستشوی این پارکت ها هیچ گاه از موادی که برای سرامیک و سنگ استفاده می کنید استفاده نکنید. همانطور که می دانید آب یکی از دشمنان اصلی پارکت ها می باشد.برای این منظور بهتر است از دستمال مرطوب یا یا یک طی استفاده نمایید تا مانع از آلوده شدن و چرک شدن پارکت خود بشوید.

همچنین برای استفاده بهینه تر و نگهداری و عمر بالای این پارکت ها سعی کنیپ با استفاده از کاور در پایه اجسامی که برروی این پارکت ها قرار می دهید از بروز خط افتادگی و همچنین آسیب دیدگی به پارکت خود جلوگیری کنید.

پارکت براق

این نوع پارکت ها به دوصورت در بازار وجود دارند. یکی از نوع هایگلاس می باشند و دیگری از نوع لو گلاس می باشد. قیمت این نوع از پارکت ها بسیار مناسب است و می توانید با مراجعه به فروشگاه های ایترنتی از قیمت این محصول که توسط شرکت های مختلف ارایه می شود آگاهی یابید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و نیز دریافت مشاوره و راهنمایی می توانید با شماره های تماس ما در سایت آذران پلاستیک در ارتباط بوده و از خدمات ارزنده ما در این حوزه بهره کافی را نیز ببرید.

درباره نویسنده

محصولات