دیوارپوش

پارکت تمام چوب - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/05 تعداد نظرات : 0
پارکت تمام چوب

پارکت تمام چوب

استفاده از پارکت های تمام چوب یکی از متریال های است که برای طراحی و دیزاین استفاده می شود. بسیاری از دکوراتیو ها علاقه بسیاری به استفاده از طرح چوب در محیط و فضایی که می خواهند به دیزاین آن بپردازند دارند.در کل فضایی که می خواهید بیشترین استفاده را نیز از آن داشته باشید بهتر است از طرح هایی استفاده کنید که بتواند رنگ و بوی طبیعیی را بشما و فضای اطرافتان القا نماید.

پارکت تمام چوب

شاید در وحله اول خیلی علاقه مند به استفاده از پارکت نباشید اما پارکت ها به دلیل ویژگی طبیعی بودنشان خیلی زود علاقه شما را به خود جذب می نماید. می توان گفت استفاده از پارکت ها طرفداران خاص خود را دارد و شاید خیلی در سلیقه همه افراد نباشد.

تفاوت پارکت تمام چوب با کفپوش چوبی

تفاوتی که پارکت های چوبی می تواند با سایر کفپوش های چوبی داشته باشد در این است که کفپوش های چوبی از الوار ها یا تایل های هم اندازه در کنار هم هستند و هنگام نصب در کنار هم به صورت موازی قرار می گیرند ولی پارکت های تمام چوب که به صورت طبیعی هستند مانند قطعه های طبیعی چوب در کنار یکدیگر قرار می گیرند و شما نمایی از چوب های قطعه قطعه که طرح طبیعی دارند بر روی کف سالن خود دارید.

پارکت تمام چوب

استفاده از پارکت خوب که از چوب طبیعی و سخت و محکم ساخته شده باشد شاید خیلی برای همه افراد مقرون به صرفه نباشد ولی هر مشتریی بنا به سلیقه خود می تواند انتخاب کند که پارکت چوبی که می خواهد استفاده کند از چه نوع چوبی باشد، هم می تواند از چوب های با قیمت بالا باشد و هم از پارکت های چوبی که به صورت چسبی هستند و قیمت آن ها نسبت به چوب های دیگر مقرون به صرفه تر است.

استفاده از پارکت تمام چوب علاوه بر زیبایی که بیان شد نگهداری خاص خود را دارد و برای بالا بردن عمر آن باید چند نکته را در طول استفاده از این پارکت ها مد نظر خود قرار دهید.

پارکت های چوبی برای تمیز کردن خیلی نیاز به شستشو ندارند و شما تنها با جاروکردن کف پارکت و از بین بردن گرد و غبار روی آن می توانید به تمیزی آن کمک کنید. و همچنین برای زمان هایی که سطح روی پارکت دچار خراشیدگی می شود اصلا نگران نباشید چراکه بوسیله سمباده می توانید خراشیدگی روی آن را صاف کرده و با واکس مخصوص روی آن را جلاببخشید.

نصب پارکت تمام چوب

برای نصب پارکت های چوبی اصلا نیاز به نگرانی نیست چون نصب آن بسیار آسان است و تنها با چند تجربه کوچک در نجاری می توانید بوسیله چسب های مخصوص این کار پارکت چوبی خود را به کف سالن نیز بچسبایند.

پارکت تمام چوب

در صورت نیاز می توانید با تلفن های تماس در آذران پلاستیک و راه های ارتباطی با مشاوران و متخصصان ما در این زمینه در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را در اختیار داشته باشید.

درباره نویسنده

محصولات