دیوارپوش

پارکت سه بعدی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/10 تعداد نظرات : 0
پارکت سه بعدی

پارکت سه بعدی

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به نوآوری های جدید علاقه مندید و دوست دارید همیشه از بهترین نوع و مدل دکوراسیون در منزل یا محل کار خود بهره ببرید،‌استفاده از پارکت های سه بعدی گزینه ی بسیار مناسبی می باشد. امروزه بدلیل تننوع بسیار ی که درزمینه طراححی داخلی و دکوراسیون وجود دارد،‌بیشتر جوانان علاقه مندند که از گزینه های جدید استفاده کنند.

پارکت سه بعدی

طرح پارکت سه بعدی

پارکت های سه بعدی برخلاف پارکت های دوبعدی از طرح و مدل های جذابی برخورداند. معمولا زمانی که شما برای منزل یا محل کارتان از این پارکت ها استفاده می کنید توجه همه را به خود جلب می کند. این نوع از پارکت ها جذابیت بالایی دارند وبا توجه به متراژ و فضایی که غاستفاده می شود می تواند در طرح ها و رنگ های مختلفی اریه شود.

پارکت های نوع لمینت و یا چوبی از نوع پارکت های دو بعدی به حساب می آیند ولی در بازار امروزه به دلیل حضور پارکت های سه بعدی بیشتر نظر ها به این سمت جلب شده است. قاعدتا می تواند این انتخاب یک انتخاب درست نیز باشد چراکه شما می توانید یک حس خوب و جدید برای افرادی که روی این کفپوش ها راه می روند ایجاد نمایید.

پارکت سه بعدی

نصب پارکت سه بعدی

معمولا مدل هایی که برای این نوع از پارکت ارایه می شود به صورت طرح های هرمی شکل یا مکعبی و یا به شکل مثلثی می باشد. هنگامی که شما برروی این طرح ها و نقشو نگار ها راه می روید احساس می کنید که برروی یک سطح ناهموار در حال راه رفتن هستید و یا در چاله یا فرورفتگی هایی قرار گرفته اید. تنوع مدل و رنگ در این نوع پارکت ها بسیار زیاد است و هنگام نصب پارکت سه بعدی باید دقت زیادی به عمل آید که فرد نصاب قطعه هایی را که کنارهم چیدمان می کند کاملا مطابق با طرح ارایه شده باشد. طریقه نصب آن ساده است و تقریبا شبیه به نصب پارکت های معمولی می باشد.

هرچه از استاندارد های بهتری برای کفپوش یا نوع پارکت خود استفاده نمایید به نفع شما می باشد. نگهداری از این نوع پارکت ها کمی به دقت و مراقبت نیاز دارد اگرچه زیبایی خاصی دارند ولی باید مراقب های لازم را نیز انجام دهید. سکنید اجسام تیز روی آن کشیده نشود یا از کشیدگی پایه های مبل و میز برروی آن جلوگیری کنید. سعی کنید سطح آن را تمیز نگهدارید و از کثیف کردن آن بپرهیزید. در صورت بروز چنین مشکلاتی همیشه سعی کنید روی پارکت را تمیز نگهدارید وبلافاصله به پاک کردن آن بپردازید.

پارکت سه بعدی

مدل پارکت های سه بعدی

از این نوع پارکت سه بعدی می توانید در مکان های مثل موزره ها و یا باغ وحش ها یا مراکز خرید هم استفاده شود. استفاده از پارکت سه بعدی در این مکان ها می تواند به جذب افراد به این مکان ها نیز کمک بسیاری کند. شاید لازم باشد برای اینکه در کسب و کار خود رونقی بدهید از این روش هم استفاده نمایید. چه بسا افراد بسیارزی با ورود به این مکان ها مسخ می شوند و تعجب بسیاری را به خود جلب می کند.

شما می توانید جهت درخواست محصول و یا مشاوره بیشتر در این زمینه ، درخواست خود را ازطریق راه های تماس با ما درمیان بگذارید.

درباره نویسنده

محصولات