دیوارپوش

پارکت لمینت آرتا - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/17 تعداد نظرات : 0
پارکت لمینت آرتا

پارکت لمینت آرتا

ایجاد یک فضای جدید و مدرن با ابزار لوکس یا حتی تغییرات کوچک در دل دکوراسیون داخلی از نمود های دنیای مدرن امروزه می باشد. پارکت لمینت آرتا که سهم کوچکی در این دنیای مدرن دارد یکی از تولیدات داخیلی می باشد که به دلیل کیفیت خوب در ارائه ی محصولات خود جزو یکی از بهترین و محبوب ترین برندهای داخلی در زمینه کاری خود می باشد.

پارکت لمینت آرتا که توسط گروه صنعتی آرتا در ایران تهیه و تولید می شود  تحت لیسانس کمپانی یونیلین بلژیک در شهر زیبای اردبیل تهیه و تولید می شود.

پارکت لمینت آرتا

پارکت لمینت

پارکت لمینت درواقع از لایه های فشرده شده چوب و ترکیب چندین مواد دیگر هستند که در خانه ها با ترکیب این مواد به پارکت لمینت تبدیل می شوند.پارکت های لمینت در واقع یک نمونه از شبیه سازی طرح چوب می باشد. و گاها ممکن است با پارکت چوبی اشتباه گرفته شود.

پارکت لمینت آرتا از آنجایی که از تولیدات داخلی به شمار می رود قیمت مناسب تری نسبت به پارکت هایی که به صورت وارداتی از چین و یا کشورهای دیگر وارد می شوند دارند. من الجمله اینکه هرچه از تولیدات داخلی حمایت بیشتری انجام گیرد می تواند با بروز کردن محصولات خود و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا به کیفیت هرچه تمام تر محصولات خود بپردازند.

درهنگام خرید یک محصول همیشه نکته ای که خیلی مورد اهمیت می باشد اینست که از ضمانت و خدمات پس از فروش نیز برخوردار باشد. از این رو پارکت آرتا برای رایه محصولی باکیفیت عالی به مشترین خود این نکته را مورد توجه قرار داده و برای مشتریانی که از این پارکت برای منازل مشکونی استفاده می کنند ضمانت 10 ساله و برای مشتریان که در فضاهای اداری از این محصول بهره می برند از ضمانت 5 ساله نیز برخوردار خواهند بود.

جهت سفارش محصول یا راهنمایی در باره پارکت لمینت آرتا می توانید با شماره های تماس با ما با کارشناسان و مشاوران ما راهنمایی بیشتری نیز کسب کنید.

درباره نویسنده

محصولات