دیوارپوش

پارکت لمینت - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/04 تعداد نظرات : 0
پارکت لمینت

پارکت لمینت

امروزه ابزار بسیاری برای زیبایی و فراهم آوردن آرامش در منازل به وجود آمده است. از انواع مختلف دکوراسیون های داخلی تا وسایلی که در منزل استفاده می کنید همه در نشان دادن سلیقه شما در زیبایی تاثیر بسیاری دارد.پارکت لمینت یکی از انواع این ابزار ها است.

استفاده از پارکت های مناسب یکی از روش هایی است که می تواند به شما در داشتن یک منزل زیبا یا ایجاد یک فضای دلپذیر در محل کارتان و یا هر مکانی که شما در نظر دارید کمک بسیاری کند.

اسم دیگر کفپوش پارکت است. پارکت ها درواقع صفحات نازک چوب هستند که کنار همدیگر قرار می گیرند. این نوع از کفپوش ها بدلیل زیبایی که دارند دربین مردم علاقه مندان بسیاری دارد و از پر طرفدارترین مدل های کفپوش  می باشد.

پارکت لمینت آذران پلاستیک

انواع پارکت لمینت

پارکت ها انواع مختلفی دارند که یکی از این انواع مدل پارکت لمینت می باشد. پارکت لمینت که در ابتدا از کشور اتریش در سال 1995 تولید شد بدلیل ویژگی های خاصی که داشت بسیار مورد توجه علاقه مندان در حوزه طراحی و معماری و همچنین دکوراسیون داخلی قار گرفت.

پارکت های لمینت می توانند در طرح ها و رنگ های مختلف بسیاری عرضه شوند. این خیلی مهم است که شما در فضایی که می خواهید از پارکت لمینت استفاه کنید به متراژ محیط و همچنین به رنگ پارکت برای دکوراسیون انتخاب کرده اید دقت بساری داشته باشید.

پارکت لمینت آذران پلاستیک

معمولا برای منازلی که از متراژ پایین تری برخوردار هستند توصیه می شود که از رنگ های روشن استفاده کنند. رنگ روشن در پارکت لمینت هم می تواند زیبایی منزل شما را بیشتر کند و هم باعث لذت بردن شما از استفاده از این نوع پارکت ها شود.

ویژگی های پارکت لمینت

از ویژگی های خاص دیگری که پارکت لمینت دارد انعطاف آن می باشد. از این رو اجاسم سختی که روی پارکت های لمینت می افتند احتمال شکستگی بسیار پایینی دارند. این بدلیل قرار گیری فومی است که در زیر کفپوش های لمینت قرار دارد و این امر علاوهبر انعطاف پذیری عایق صدا و گرما هم نیز هستند و حتی اگر حرارت سیگار برروی آن ها بی افتد به هیچ عنوان نمی سوزند.

پارکت لمینت علاوه بر استفاده آسان و همچنین حمل و نقل راحت و نصب آسان ویژگی های خاصی در رنگ بندی و تنوع کالا و همچنین دارای طول عمر بالایی می باشد.این خود می تواند از دلایلی باشد که کفپوش های لمینتی یا پارکت لمینت از پر طرفدارترین متریال ها برای استفاده معماران دکوراسیون داخلی باشد.

نصب و نگهداری پارکت لمینت

تمیز کردن و نگداری از این نوع پارکت ها بسیار راحت و آسان می باشد. تصور کنید افاردی که دارای فرزند کوچک در خانواده هستند بدلایل مختلف ممکن است مجبور باشند روزانه چندین بار فرش خود را تمیز کنند و این خود می تواند دردسر بسیاری را برای شما به وجود بیاورد. استفاده از پارکت لمینت به شما کمک می کند که در صورت به وجود آمدن هرگونه آلودگی به سهولت ان را تمیز کنید. این پارکت ها بدلیل مواد بکار رفته در آن می توانند به صورت ضد آب و یا حتی عایق حرارتی یا صدا نیز باشند.

پارکت لمینت آذران پلاستیک

قیمت استفاده از پارکت های لمینت شاید در نگاه اول برای بسیاری از استفاده کنندگان بالا باشد ولی بدلیل ویژگی های منحصر به فردی که در زمینه طرح ها و رنگ های مختلف دارند و نسبت به صدا و برودت و گرما عایق می باشندُ‌می توانیم انتخاب این نوع از کفپوش ها را نسبت به بقیه مدل ها از دارای صرفه اقتصادی بدانیم.

اهمیت نصب پارکت لمینت

برای نصب پارکت لمینت شما حتما نیاز دارید تا با یک کارشناس در این زمینه مشاوره های لازم را انجام دهید. شاید در نگاه اول کار بسیار ساده ای بنظر بیاید ولی در واقع کار نصب پارکت یک کار ساده نیست.برای نصب پارکت باید دقت شود که محل نصب کاملا صاف باشد و حتما قبل از عملیات نصب کار های کنده کاری در زمسینه کف و سرامیک انجام شده باشد چراکه حتما قبل از کار باید عملیات ترمیم و زیر سازی بدرستی انجام گرفته باشد.هرگونه اشتباه در این مورد می تواند باعث ایجاد لغزش و تولید صدا بشود.

پارکت لمینت آذران

 

 

 

درباره نویسنده

محصولات