دیوارپوش

پارکت پذیرایی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/04 تعداد نظرات : 0
پارکت پذیرایی

پارکت پذیرایی

یکی از عوامل ظاهری برای ایجاد تغییر در دکوراسیون منزلتان می تواند استفاده از یک پارکت مناسب با طرح و رنگ خاص که با طراحی و چیدمان منزل شما مطابقت داشته باشد استفاده کرد. پارکت مناسب برای پذیرایی در عین آنکه می تواند به داشتن ظاهر زیبا برای منزل شما کمک کند اما اتباه در انتخاب طرح و رنگ آن هم می تواند به بد جلوه دادن محیط شما مؤثر باشد.

پارکت پذیرایی

پارکت مناسب پذیرایی

مثلا اگر شما دارای فضایی هستید که از متراژ کم برخوردار است این کار بسیار اشتباهی می تواند باشد که از پارکت هایی استفاده کنید که رنگ آن ها تیره باشد. رنگ تیره می تواند فضایی را که در آن قرار گرفته ایم کوچکتر از حد معمول به چشم برساند. در نتیجه استفاده از این نوع پارکت ها که رنگ تیره دارند برای فضاهای بزرگ بسیار پییشنهاد می شود تا بتواند جلوه خود را بهتر نمایان کند.

استفاده از طرح چوب برای پذیرایی و استفاده از پارکت شاید به تصور بسیاری از افراد انتخاب مناسبی نباشد ولی ما بنا به تجربه ای که داریم می توانیم بگوییم چوب یکی از متریال هایی است که استفاده از آن هیچگاه قدیمی نمی شود و امروزه طرحح های متنوعی در این زمینه وجو دارد که می توانید با انتخاب هر یک بنا به محیطی که در آن هستید از زیبایی منحصر به فرد آن لذت ببرید.

پارکت پذیرایی

در نهایت باید به این نکته توجه داشته باشید که چیدمان وسایل و حتی طرح و رنگ آن ها از عوامل بسیار مهمی بسمار می آیند که می تواند در انتخاب کفپوش مناسب ذهن شما را سوق دهد.

آذران پلاستیک متخصص در زمینه طراحی و معماری داخلی می تواند شما را برای یک انتخاب مناسب رانمایی کند. در صورت هرگونه سوال و یا در خواست مشاوره می توانید با شماره های تماس ما در ارتباط بوده و از متخصصان ما راهنمایی و مشاوره های لازم را بخواهید.

درباره نویسنده

محصولات