دیوارپوش

پارکت چسبی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/05 تعداد نظرات : 0
پارکت چسبی

پارکت چسبی

پارکت ها از جمله کفپوش های به حساب می آیند که جنس آن ها از چوب طبیعی می باشد و از درختانی چون روس و بلوط و راش برای این کار بسیار استفاده می شود. برای اینکه بتوانند از چوب در طرح واندازه طبیعیش استفاده شود باید فرایندی نیز طی شود. از جمله این فرایند حرارت دادن به آن می باشد. در اثر این کار چوب به صورت طبیعی خشک می شود و حالت و شکل خود را حفظ می کند. در این صورت دیگر نیازی به رنگ کردن چوب نمی باشد چراکه طرح طبیعی آن می تواند زیبایی بسیاری را به شما ببخشد.

پارکت چسبی

انواع پارکت چسبی

پارکتی که در بالا از آن صحبت کردیم پارکت طبیعی با چوب درختان طبیعی بود ولی پارکت هایی که امروزه در بازار هستند از دو نوع طبیعی و مصنوعی می باشند. هر یک از این دو نوع بنا به قیمت ها و موارد مصرفیشان استفاده خاص خود را دارند و مشتریان خاص خود را می طلبد.

پارکت های مصنوعی پارکت هایی هستند که جنس آن ها از پلاستیک بوده و معمولا به آن ها پی وی سی می گویند. این پارکت ها تنها طرح چوب را دارند و جنسشان متفاوت است. ولی بنابه صرفه اقتصادی می توانند مناسب تر باشند. نصب این گونه پارکت ها با استفاده از چسب می باشد که از چسب های مخصوص در این زمینه استفاده می شود. به هنگام نصب نیز باشد دقت داشته باشید که کف زمین حتما از قبل زیرسازی لازم انجام شده باشد.از این رو به پارکت هایی که با چسب به کف سالن متصل می شوند پارکت چسبی می گویند.

پارکت چسبی

اگرچه پارکت چوبی هم می تواند به صورت چسبی به کف سالن متصل شود ولی بهترین نصب برای اینگونه پارکت ها به صورت کلیکی و نرو ماده می باشد. پارکت های چوبی امروزه در بازار مشتریان بسیاری را به خود جذب کرده چرا که رنگ و حال طبیعی که در این نوع از پارکت ها قرار دارد بسیار محسور کنده و جذاب می باشد و بسیاری از دکوراتیو ها را برای اجرای هرچه بهتر و داشتن محیطی طبیعی ترغیب به داشتن چنین پارکت هایی می کند.

پارکت چسبی

در انتها می توان گفت پارکت ها بنا به استفاده و نوع طبیعی یا مصنوعی خود نحوه نصب متفاوتی را خواهند داشت و در برخی از مدل ها علاوه بر نصب به صورت تایل های موازی کنار هم می توان از چسب نیز استفاده کرد. در صورت هرگونه سوال و یا راهنمایی در نصب و اجرای کفپوش و یا پارکت می توانید با شماره های تماس ما در آذران پلاستیک با ما در ارتباط بوده و از متخصصان ما در این زمینه راهنمایی بگیرید.

درباره نویسنده

محصولات