دیوارپوش

پارکت چوب طبیعی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/28 تعداد نظرات : 0
پارکت چوب طبیعی

پارکت چوب طبیعی

استفاده از چوب طبیعی در قسمت های مختلف منزل شما می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد حس مثبت و فضایی غیر از فضای شهری و رباتیک امروزه ایجاد کند. حال در دنیای امروز پیشرفت تکنولوژی این امکان را برای ما به وجود آورده است که بتو انیم با ابزار های مختلف طبیعت را به دل خانه های خود ورود دهیم.

استفاده از پارکت آن هم از جنس چوب طبیعی یکی از ابزار هایی است که کمک کننده به ورود فضای طبیعی در منزل ما است. جنس پارکت می تواند انواع و طرح های مختلفی داشته باشد ولی اما یکی از انواع آن که طرفداران خاص خود را دارد پارکت چوب طبیعی می باشد.

پارکت چوب طبیعی

برای استفاده از این نوع پارکت باید نکات بسیاری را مد نظر داشته باید. مثلا اینکه برای استفاده از پارکت چوب طبیعی میزان مقاوت و سختی آن بسیار مهم است. این میزان مقاومت و سختی هم بستگی به جنس چوب و محیط رشد آن دارد و اینکه در چه خاکی به عمل آمده است و از این رو می توان برای قسمت های مختلف منزل مثل پذیرایی و آشپزخانه که محل پر رفت و آمدی به حساب می آید انتخاب مناسبی باشد.

انواع پارکت چوبی طبیعی

چوب هایی که برای این امر استفاده می شوند چوب بلوط، آکاسیا و ونگه می باشد.

پارکت چوب طبیعی

پارکت های چوبی از دو دسته تمام چوب و پارکت سه لایه درست می شوند. پارکت های تمام چوب که همان پارکت ترموود نام دارند و از جنس چوب طبیعی می باشند که در اثر حرارت دیدن به صورت فشرده شده و رنگ خود چوب را به صورت طبیعی دارد.پارکت های سه لایه هم از جنس ترموود هستند ولی تنها 3میلیمتر لایه رویی آن از جنس چوب ترموود است و دولایه زیرین آن از چوب های ارزان تر استفاده می شود و از طریق حرارت و چسب به یکدیگر متصل میشوند.

فواید استفاده از پارکت چوب طبیعی

پارکت چوب طبیعی مانند بسیاری از چیز های دیگر که اگر به صورت طبیعی استفاده شوند می توانند فواید بسیاری داشته باشند،‌ دارای مزایای بسیاری هستند،‌ از جمله این مزایا خاصیت ضد قارچ بودن وآنتی باکتریال بودن آن است و باعث می شود استفاده از آن مانع از ایجاد قارچ در کف آشپزخانه شما بشود.

پارکت چوب طبیعی

این نوع پارکت ها می توانند مقاوت خوبی را دربرابر اشعه های UV خورشید که باعث رنگ پریدگی پارکت می شود بشود و نیز در برابر حرارت و ساییدگی،‌ نشان می دهند و اینکه عایق خوبی برای سرما و گرما می باشند از این رو برای استفاده در کف ساختمان و منازل بسیار گزینه مناسبی نیز می باشد.

 

درباره نویسنده

محصولات