دیوارپوش

قیمت کفپوش در آشپزخانه، قیمت کفپوش آشپزخانه، قیمت دیوارپوش آذران

نویسنده : جواد ضیایی 2016/10/09 تعداد نظرات : 0
کاربرد کفپوش در آشپزخانه

کاربرد کفپوش در آشپزخانه

امروزه کفپوش پی وی سی کارایی خاص خودش را دارد. کفپوش های پی وی سی به جای استفاده از سنگ یا سرامیک کف برای پوشش مورد استفاده قرار می گیرد. که به کل فضا زیبایی خاصی را می بخشد.

چون در آشپزخانه احتمال ریخته شدن آب و دیگر مایعات زیاد است باید کفپوشی را انتخاب کنیم که در مقابل نفوذ آب و دیگر مایعات مقاوم باشد.

آشپزخانه ميتواند فضاي فراموش نشدني باشد

کفپوشی را انتخاب کنید که لیز نباشد.

استفاده از کفپوش هایی با ماندگاری طولانی که از مواد مرغوبی تهیه شده باشد.

تناسب طرح کفپوش آشپزخانه با دیگر وسایل مورد استفاده .

استفاده از رنگ مناسب برای کفپوش تا لکه های کثیف را نه بسیار زود و نه بسیار دیر نشان دهد.

عدم استفاده از کفپوش های شیاردار به علت شیار دار بودن چربی و دیگر مواد به سختی پاک می شوند.

کفپوش ها در طرح ها و رنگ های مختلف موجود می باشند، که برای فضای آشپزخانه با توجه به دکوراسیون داخلی رنگ کفپوش انتخاب می شود و با چسب مخصوص خود برای کف آشپزخانه نصب می شود

در کل برای دکوراسیون داخلی فضای آشپزخانه اگر از سنگ ، سرامیک و کاشی استفاده نشود کفپوش پی وی سی گزینه مناسبی برای پوشش کف آشپزخانه می باشد.

آشپزخانه ميتواند فضاي فراموش نشدني باشد

کفپوش های پی وی سی

در طرح و رنگ های مختلف در بازار موجود می باشد که بهتر است با توجه رنگ مبلمان ، رنگ کابینت ها ، رنگ دیوار ، پرده ها و لوازم هایی که در آشپزخانه موجود می باشد رنگ کفپوش انتخاب شود.

از کفپوش پی وی سی برای کف آشپزخانه در مناطق مختلف می توان استفاده نمود.

کاربرد و ویژگی های کفپوش پی وی سی

هنگام انتخاب کفپوش برای یک کاربری خاص عوامل زیادی باید در نظر گرفته شود.برای مثال آیا این کفپوش باید در برابر بارهای متحرک پابرجا بماند یا بارهای ایستا را متحمل شود؟
مقاومت در برابر رطوبت یکی دیگر از نیازهایی است که ممکن است برای برخی از کاربری ها حیاتی باشد.

آشپزخانه ميتواند فضاي فراموش نشدني باشد

اگر فضایی پرتردد است، باید کفپوشی با مقاومت بالا انتخاب کرد و به این ترتیب بنا به کاربری هر فضا، باید ویژگی های کفپوش های مختلف بررسی شده و بعد تصمیم گیری شود؛ به همین دلیل هر تولیدکننده باید اطلاعات جزئی از ویژگی های عملکردی محصول خود و همین طور شیوه نصب و نگهداری صحیح آن را ارائه دهد تا از خسارت های احتمالی پیشگیری کند.
کفپوش وینیل دارای ویژگی هایی است که ما در اینجا به صورت موردی آنها را عنوان می کنیم:

  • ضد آب بودن
  • انعطاف پذیری در طراحی
  • حالت ارتجاعی
  • دوام و ماندگاری
  • زیبایی ظاهری
  • نصب آسان
  • قیمت مناسب در مقایشه با پارکت و لمینت

 

کفپوش آشپزخانه

قیمت: متوسط- بالا
درمورد امکانات و گزینه های مناسبی که تایل ها در اختیار مالکین قرار می دهد می توان به وفور صحبت کرد. تکنولوژی چاپ مدرن می تواند تایل های سرامیک و چینی تولید کند که شبیه سنگ های طبیعی، چوب و بتن باشند. تنوع فراوانی که در این نوع وجود دارد دست شما را در انتخاب باز خواهد گذاشت.

آشپزخانه ميتواند فضاي فراموش نشدني باشد

مزایا:
چینی به نسبت سرامیک در مقابل رطوبت، مقاومت و کمتری دارد. بدنه های رنگی تایل (به خصوص سرامیکی) این ماده خراش نخورده و تا زمانی که تصمیم به جا به جایی نگیرید ماندگاری و دوام خواهد داشت. این نوع کفپوش به نسبت سایر گزینه ها راحت تر پاک شده و در برابر مواد شوینده مقاومت بیشتری دارد و تنها با آب و پاک کننده کاملا تمیز خواهد شد.

آشپزخانه ميتواند فضاي فراموش نشدني باشد

معایب:
تایل هایی که سطوح نرمی دارند در برابر رطوبت نرم تر می شوند؛ بنابراین اگر توسط جسم سنگینی به آن ضربه وارد شود ترک، شکاف و یا خراش می خورد. با وجود اینکه تایل های استاندارد مقرون به صرفه هستند تایل های تخته ای و مرمر می توانند هزینه ای در حدود قیمت چوب و سنگ داشته باشند. افراد کهنسال و یا کسانی که مشکل پا یا زانو دارند نیز به سختی می توانند بر روی این نوع کفپوش ها بایستند.

 

 

درباره نویسنده

محصولات