دیوارپوش

کفپوش اتاق کودک - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/18 تعداد نظرات : 0
کفپوش اتاق کودک

کفپوش اتاق کودک

در طراحی دکوراسیون مخصوص کودک اتاق کودک یکی از مکان هایی است که در طراحی آن بسیار اهمیت دارد که از چه نوع وسایلی برای این منظور استفاده نمایید. ویژگیی که کودکان دارند و اهمیت دادن به آن بسیار مهم می باشد این است که کودکان بسیار بازیگوشند و کمتر احساس خطر می کنند در نتیجه بیشتر دچار حادثه شده و آسیب می بینند.

کفپوش اتاق کودک

ازین جهت بهتر است برای اتاق کودکان از وسایلی استفاده کرد که این احتمال خطر را به حداقل برساند. کفپوش های مناسب اتاق کودک از جمله این وسایل هستند و در انواع و مدل های مختلف به صورت رنگ بندی های زیبا ارایه می شوند.

استفاده از موکت های پرز بلند:

موکت های پرز بلند یکی دیگر از کفپوش های مناسب برای اتاق کودک است که به دلیل بافتی که دارد و نیز استفاده از پرز های بلند مانع از آسیب دیدگی کودک می شوند. موکت ها از جمله کفپوش هایی هستند که به شدت ضربه وارد شده را مهار می کنند.

کفپوش اتاق کودک

کفپوش های تاتامی:

ازجمله کفپوش های دیگر برای استفاده در اتاق کودک کفپوش های نوع تاتامی میباشد که این ها هم نوعی دیگر از کفپوش های مناسب اتاق کودک می باشد که بسیار نرم و لطیف بوده و هیچ گونه احساس حساسیتی در کودکان ایجاد نمی کند. این نوع از کفپوش ها معمولا به صورت تایل های مربعی هستند که در اندازه های مختلف می توانند ارایه شوند.

کفپوش اتاق کودک

چون همانطور که گفتیم احتمال خطادر کودکان زیاد است این نوع از کفپوش ها از نوع عایق و ضد آب می باشند و در صورت خیس شدن و مرطوب شدن تنها با استفاده از یک دستمال می توان آن را تمیز کرد بنابراین استفاده از این کفپوش ها برای مکان ها و فضاهایی که دارای این ویژگی هستند بسیار مناسب می باشد.

کفپوش چوبی :

اتاق کودک بسته به اینکه کودک در چه سنی است می تواند دکوراسیون بندی شود. مثلا اگر فکر می کنید کودک شما از سن شیطنت و نیز احتمال انجام کارهای خطر ناک گذر کرده می توانید از کفپوش چوبی برای طراححی دکوراسیون اتاق استفاده کنید و روی آن را با فرش زیبا و مناسب اتاق کودکتان بپوشانید.

کفپوش اتاق کودک

درنهایت با توجه به سلیقه و نیز شرایطی که نسبت به کودک خود دارید می توانید استفاده از هرکدام از این کفپوش ها را درنظر بگیرید و انتخاب کنید و در صورت هعرگونه سوال و پرسش در این زمینه با شماره های ما در سایت آذران پلاستیک تماس گرفته و با متخصصان و مشاوران ما نیز در تماس باشید.

درباره نویسنده

محصولات