دیوارپوش

کفپوش ارزان - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/17 تعداد نظرات : 0
کفپوش ارزان

کفپوش ارزان

در دنیای مدرن امروز همه چیز تفاوت های بساری کرده است. درواق کاری وجود ندارد که شما قصد انجام آن را داشته باشید ولی راهکاری برای به سرانجام رسیدن آن وجود نداشته باشد. در قدیم برای آنکه بتوانند سطح داخلی یا کف منازل خود رابپوشانند از فرش و غیره استفاه می کردندو کم کم هم به سراغ ابزاری چون مزاییک و سرامیک وسنگ آمدند وکمی جلوتر هم با پیشرفت تکنولوژی از پارکت هه و کفپوش ها نیز استفاده شد.

کفپوش ارزان

کفپوش هایی که امروزه در بازار رایج شده اند یکی از بهترین گزینه ها برای جایگزین شدن به جای فرش و سرامیک و یا حتی سنگ هستند. اگر فکر میکنید که به لحاظ قیمت نمی توانند برای شما مناسب باشند سخت در اشتباه هستید چراکه کفپوش های ارزان از جمله پی وی سی که امروزه بسیار در بازار رایج شده اند می توانند بهترین انتخاب برای شما باشد.

کفپوش های ارزان

کفپوش های پی وی سی از جنس پلاستیکی می باشند و در طرح ها و انواع مختلفی می توانند عرضه شوند. این کفئوش ارزان که از نوعی پلیمر پلاستیکی در آن استفاده می شود از جمله کفپوش های ارزان میباشد و بسیار مقرون به صرفه می باشد و طرفداران بسیاری نیز دارد . برای نصب این گونه کفپوش ها از نوعی چسب مخصوص استفاده می شود و باید به این نکته دقت داشته باشد که مکانی که می خواهید در آن از pvc استفاده نمایید باید صاف و بدون پستی بلندی باشد تا پس از نصب دچار برامدگی نشود.

کفپوش ارزان

ازجمله کفپوش های ارزان دیگر پارکت های چوبی می باشد که این نوع پارکت ها به دلیل طرح های زیبایی که دارند می توانند بسیار موردتوجه قرار بگیرند. طرح های بکار رفته در این نوع کفپوش ها طرح چوب می باشد و معمولا از چوب طبیعی تهیه می شوند. برای نصب این کفپوش ها در گذشته از چسب و سیمان استفاده می شدو لی امروزه این نوع کفپوش ها بصورت کلیکی و قفل شده در همدیگر نیز استفاده می شوند. در نتیجه بدلیلی نصب آسان می توانند از محبوبیت بسیاری نیز برخوردار باشند.

پارکت ارزان

از جمله کفپوش ارزان دیگر که می توان در این جا معرفیکرد استفاده از سرامیک می باشد که سرامیک ها به دو دستهی لعاب دار و بدون لعاب می باشند که خود لعاب دار ها به دو دستهی مات و براق نیز تقسیم می شوند و نکته ای که در این جا و جود دارد این است که قیمت گذاری بر روی این محصول با توجه به میزان کیفیت و سختی است که دارد می باشد و معمولا سرامیک هایی که از چین وارد ایران می شوند از کیفیت و مرغوبیت پایینی نیز برخوردار هستند.

پارکت ارزان

از دیگر کفپوش های مورد استفاده می تواند استفاده از سنگ باشد ولی اگر به ذنبال کفپوش ارزان هستید کفپوش سنگ نمی تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد چون این نوع کفپوش جزو کفپوش های لوکس به شمار می رود و معمولا برای پنت هاوس ها و خانه های مجلل نیز استفاده می شود. دو نوع سنگ مرمر و گرانیت هستند که در این زمینه وجود دارند و سنگ مرمر از جمله گرانترین نوع سنگ می باشد و میزان قیمت این نوع کفپوش بسته نقوش و طرح هایی که در آن به کار رفته می باشد.

پارکت ارزان

درباره نویسنده

محصولات