دیوارپوش

کفپوش اپوکسی سه بعدی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/23 تعداد نظرات : 0
کفپوش اپوکسی سه بعدی

کفپوش اپوکسی سه بعدی

در امروزه طراحی معماری داخلی دچار تغییرات بسیاری شده است و ارایه طرح های مختلف باعث ایجاد تنوع بسیاری در زمینه کفپوش سازی شده است. در دنیا امروز دیگر از متریال هایی که درگذشته رایج بوده است استفاده نمی شود. مثلا برای کف سازی از متریال های جدید بسیار استفاده می شود یکی از این انواع کفپوش ها که در بازار امروز از متقاضیان بسیاری برخوردار است کفپوش های سه بعدی می باشند کفپوشهای سه بعدی از جمله متریال های جدیدی هستند که با ورودشان به بازار رقابت ها توانسته جایگاه مناسبی برای خود ایجاد نماید.

کفپوش اپوکسی سه بعدی

استفاده از کفپوش های سه بعدی می تواند زیبایی خیره کننده به مکانی که در آن نصب می شود بدهد و معمولا از این نوع کفپوش ها در مکان های عمومی و پر رفت وآمد بسیار استفاده می شود چراکه این مکان ها اگر در حوزه تجاری و تفریحی باشند می توانند با نصب چنین کفپوش هایی به جذب مشتری بیشتر کمک کنند.

کفپوش اپوکسی سه بعدی

کفپوش های سه بعدی می تواند در انواع مختلف ارایه شوند یکی از این انواع کفپوش اپوکسی سه بعدی می باشد. یک کفپوش اپوکسی نوعی کفپوش از خانواده پلیمر ها است که قابلیت اجرایی برروی انواع سطوح اعم از بتنی را دارد . عمق لازم برای این نوع از کفپوش ها حدود دو میلیمتر می باشد و این نوع از کفپوش ها دربرابر بسیاری  از عوامل مثل گرما و برودت هوا و همچنین صدا عایق میباشند. استفاده ا این نوع کفپوش ها در مکان های صنعتی و بهداشتی بسیار راج است ولی نوع سه بعدی آن می تواند به عنوان تزیینی در مکان های تجاری و عمومی یا منازل مسکونی نیز استفاده شود.

کفپوش اپوکسی سه بعدی

این نوع کفپوش ها به دلیل عایق رطوبتی که هستند از قابلیت شستشو برخوردارند و شمار را در این امر تسریع می کنند و به دلیل رنگبندی زیبایی که دارن و انواع طرح هایی که می توان برای کفپوش اپوکسی سه بعدی ارایه کرد از زیبایی بسیاری برخوردارند و می توانند از یک سطح براق و زیبا برخوردار باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید می توانید با شماره های تماس ما در آذران پلاسیتک با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

درباره نویسنده

محصولات