دیوارپوش

کفپوش اپوکسی چیست؟ - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/29 تعداد نظرات : 0
کفپوش اپوکسی چیست؟

کفپوش اپوکسی چیست؟

این نوع کفپوش که به عنوان یک کفپوش دوجزئی است و از جنس پلی پوکساید می باشد در مکان های تجاری و بیمارستان ها به دلیل مقاومت بالایی که دارند و در برابر مواد شیمیایی و قلیایی و همچنین مقاومت در برابر سایش دارند بسیار استفاده می شود.

استفاده از کفپوش اپوکسی در کف های بتنی و سنگی یا موزاییک شده مشکلی برای نصب ایجاد نمی کند و همچنین برروی کف های فلزی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

کفپوش اپوکسی چیست؟

اپوکسی در کل به دلیل مقاومت بالایی که در برابر گرما و سرما و سایندگی و همچنین به دلیل چسبندگی که در مواد ان وجود دارد باعث شده تا در کنار دیگر کفپوش هایی که در بازار رقابت ها وجود دادر از ویژگی های متمایزی نیز برخوردار  باشند.در مواد به کار رفته در کفپوش های اپوکسی نقره بسیار به کار رفته که رسانایی الکتریکی بسیار خوبی دارند و این در حالی است که این نوع کفپوش ها عایق الکتریکی هستند و در الکترونیک نیز کاربرد دارند.

یکی دیگر از ویژگی های کفپوش اپوکسی خاصیت انعطاف پذیری آن است که به دلیل اینکه این نوع کفپوش ها از جنس آنتی استاتیک هستند،‌ ضد جرقه می باشند و به این خاطر در سالن های ورزشی و اتاق ها کامپیوتر و بیمارستان ها از این نوع کفپوش ها بسیار استفاده می شود.

این نوع کفپوش ها حتی بعد از نصب هم قابل تغییر می باشند و می توانید بعد از چند سال حتی رنگ کف آن را مطابق با دلخواهتان تغییر دهید.

کفپوش اپوکسی چیست؟

ضخامتی که برای این نوع کفپوش ها باید در نظر گرفته شود به عوامل مختلفی چون بار مکانیکی که در آ‌ن محیط وجود دارد و نیز رفت و آمد هایی که در آنجا صورت می گیرد بستگی دارد و ضخامت مورد نیاز در مکان هایی مثل آزمایشگاه ها یا بیمارستان 1500-1000 (میـکرون) می تواند مناسب باشد اما در کارخانجات یا مکان هایی که از لیفتراک ها و ماشین های باربری ممکن است استفاده شود 3000 میکرون میزان ضاخامت به کاررفته در کفپوش های اپوکسی می باشد.

برای نصب این نوع از کفپوش ها کارشناسان ما همواره آماده ی پاسخگویی جهت مشاوره به تمامی مشتریان خود در سراسر ایران می باشند. برای اطلاعات بیشتر با شماره های تماس در آذران پلاستیک تماس حاصل نمایید.

درباره نویسنده

محصولات