دیوارپوش

کفپوش اپوکسی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/11 تعداد نظرات : 0
کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

از آنجایی که کفپوش ها می توانند در انواع و مدل های مختلف ارایه شوند، هر نوع کفپوشی می تواند بسته به ساختاری که دارد و موادی که در ساخت آن به کار رفته کارایی و استفاده خود را داشته باشند. از کفپوش های اپوکسی معمولا در کف سالن ها یا کارخانجات و یا مکان های صنعتی و تجاری استفاده می کنند. چراکه در این مکان ها به دلیل رفت آمد های زیاد نیاز به ماندگاری بالا برای سطوح می باشد.

کفپوش اپوکسی

خصوصیات کفپوش اپوکسی

اپوکسی یا پولی پوکساید کفپوش هایی هستند که از مواد دوجزیی تشکیل شده اند. این کفپوش ها به دلیل مقاوت بالای فرسایشی و مکانیکی و همچنن مقاومت بالا دربرابر مواد شیمیایی،‌اسید ها و روغن ها و داشتن سطحی صاف و صیقلی بسیار مناسب مکان های صنعتی می باشد.

کفپوش اپوکسی

فواید کفپوش اپوکسی

استفاده از کفپوش اپوکسی می تواند فواید بسیاری داشته باشد،‌ از جمله این مزایا:

اگر فکر می کنید در فضایی که هستید نیاز دارید تا زیبایی و روشنایی به فضا ببخشید استفاده از این کفپوش ها به شما پیشنهاد می شود. بدلیل سطح صاف  و صیقلی ای که این کفپوش ها دارند انعکاس نور در آن بیشتر شده و فضای شمارا بزرگتر و روشن تر نشان می دهد.

کفپوش های اپوکسی بدلیل ساختاری که در آن ها به کار رفته از مقاومت بالایی برخوردار هستند. و می توانند فشار و ترافیک سنگین و بالایی را تحمل کنند.

به لحاظ طرح ها و رنگبندی این نوع از کفپوش ها از مدل های بسیاری برخوردار هستند و باتوجه به سلایق و مکان استفاده شده کارفرما می تواند طرح های بسیاری را ارایه دهد.

یکی دیگر از فواید قابل ملاحظه برای این نوع کفپوش ها این است که انواع لکه و روغن های چرب بر روی آن ها به راحتی پاک خواهد شد و اگر در برابر اسید هم فرموله شوند با تبدیل شدن به کفپوش اپوکسی ضد اسید برای مکان هایی که با اسید کار می کنند می تواند مناسب باشد.

کفپوش اپوکسی

کفپوش های اپوکسی در برابر حرارت هم مقاوم اند و دیر اشتعال پذیرند و این بدلیل سطح آن است که ضد لغزش و اصطحکاک ناپذیر است و در برابر حرارت مقاوم است.

اگر فکر میکنید که از سطوح قدیمی استفاده می کنید و این سطوح میزلن کارکرد شمارا پایین آورده است،‌ استفاده از این نوع کفپوش ها به شما پیشنهاد می شود چراکه این کفپوش ها می توانند در سطوحی مانند بتن و موزاییک و سنگ و یا هر سطح قدیمی دیگری اجرا شوند وآن را پیاده سازی کرد.

نصب و اجرای کفپوش های اپوکسی به راحتی انجام می گیرد ولی به شما پیشنهاد می کنیم که برای اجرای کفپوش های اپوکسی بر روی سطوح مختلف حتما با کارشناسان و افراد با تجربه در این زمینه مشورت بخواهید و از متخصصین در این حوزه بخواهید تا برای نمصب کفپوش های اپوکسی اقدام کنند چرا که هر گونه اشتباهی در این زمینه می تواند عواقب ناخوشایندی داشته باشد چراکه سطح نهایی ممکن است بدلیل موادی که بکار رفته از مقاومت بالایی برخوردار نباشد و به مرور سطح شما پوسته پوسته و یا دارای حباب بشود و یا از سطح زیرین خود جدا شود و از مقاومت بالا برخوردار نباشد.

 

درباره نویسنده

محصولات