دیوارپوش

کفپوش ترموود - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/19 تعداد نظرات : 0
کفپوش ترموود

کفپوش ترموود

کفپوش های ترموود یکی از زیباترین و پر استفاده ترین کفپوش ها هستند و بسیار برای فضای باز استفاده از این نوع کفپوش ها پیشنهاد می شود. این کفپوش ها بدلیل جلوگیری از سرخوردگی و مسائلی این چنینی دارای شیارهای ریز و درشت هستند.

کفپوش ترموود

این کفپوش که از چوب ترموود ساخته شده است بسیار مناسب برای فضاهای پر رفت و آمد می باشد. مثلا برای باغ ها و باغچه ها و یا خانه های ویلایی و نیز کناره های استخر روباز یا بالکن و نیز آشپزخانه و پشت بام بسیار مورد استفاده است.

کفپوش های ترموود به دلیل حرارت بالایی که به آن ها داده می شود از عمر بالایی برخوردارند و همینطور زیبایی طبیعی به این کفپوش ها داده می شود. از موارد مهم در انتخاب کفپوش های ترمود این است که قابلیت استفاده در فضای باز و نیز عمر طولانی داشته باشد و چون این چوب ها در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند نباید در اثر باران و عوامل طبیعی دچار آسیب شده و چوب ها دچار تبله بشوند.

 

مزایای استفاده از کفپوش ترموود

  • کفپوش ترموود در برابر هر نوع آب هوایی از مقاومت و استحام بالایی برخوردار است.
  • در برابر حشرات و جانواران موزی بسیار مقاوم است و همچنین در برارب اشعه ی یو وی خورشید از مقاومت بالایی برخوردار است.
  • این کفپوش ها بسیار سبک می باشند و به راحتی مورد شستشو قرا می گیرند.

تفاوت ترموود با سایر محصولات چوبی

تفاوتی که ترمود با سایر محصولات چوبی نیز دارد این است که ترموود از جنس چوب طبیعی است و بدون استفاده از هیچ گونه موارد پلیمری تهییه می شود ولی سایر محصولات دیگر ازین قاعده استفاده می کنند. رقیب اصلی کفپوش های ترموود کفپوش های پلیمری هستند که البته امروزه به دلیل افزایش قیمت مواد پلیمری این نوع از کفپوش ها علاقه مندان خود را از دست داده اند ولی دلیل دیگری که می توان برای این موضوع بیان کرد این است که سایر محصولات پلیمری از مقاومت و استححکام بالایی که کفپوش های ترموود داردند برخوردار نیستند و به مرور زمان این کفپوش ها در اثر آفتاب و ساییدگی رنگ طبیعی خود را از دست می دهند.

کفپوش ترموود

با توجه به مطالب بالا می توانید در صورت هر گونه سوال و یا راهنمایی در زمینه کفپوش های ترموود با شماره های تماس ما در سایت آذران پلاستیک تماس گرفته و از راهنمایی ها و مشاوره ی متخصصان ما در این زمینه بهره کافی را ببرید.

 

درباره نویسنده

محصولات