دیوارپوش

کفپوش حیاط طرح چوب - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/21 تعداد نظرات : 0
کفپوش حیاط طرح چوب

کفپوش حیاط طرح چوب

اگر شما دارای خانه های ویلایی یا حیاط دار هستید یکی از کار هایی که می تواند در زیباسازی فضای بیرونی شما کمک کند استفاده از کفپوش ها برای حیاط ویلا یا حتی منازل آپارتمانی و غیره می باشد. کفپوش ها با تنوع خود در طرح ها ورنگ های بسیار می توانند فضای جدید و کلاسیکی را به محیط شما بی افزایند و نیز خود یک مزیت مهم در کفپوش ها بشمار میرود.

کفپوش حیاط طرح چوب

یکی از انواع کفپوش ها که مورد استقبال اکثریت افراد می باشد، کفپوش هایی هستند که دارای طرح چوب باشند. چوب و طرح های چوبی اساسا نمای بسیار زیبایی را می تواند به فضا اضافه کند. حس چوب بسیار طبیعی است و نگاه طبیعت را به منزل شما متوجه می ساز و به این خاطر استفاده از این متریال زیبا برای فضاهای باز بسیار توصیه می شود. همچنین این نوع متریال یعنی طرح چوب علاوه بر چنین استفاده هایی در دکوراسیون داخلی و قسمت هایی از فضای منازل و ادارات قابل استفاده است و بسیار نمای زیبایی را ایجاد می نماید.

موارد استفاده از طرح چوب

نوع چوبی که برای این نوع کفپوش ها استفاده می شود چوب ترموود می باشد. این نوع چوب در اثر حرارت سخت شده و از میزان رطوبت آن کاسته می شود. سپس به شکل تایل هایی با طرح طبیعی چوب به بازار عرضه می شوند. که این نوع کفپوش ها نیازی به رنگ کردن ندارند و همان استفاده از طرح طبیعی شان زیبایی را به فضای شما القا می کنند. علاوه براین از این نوع چوب برای قسمت های مختلف مثل کناره های استخر ها به عنوان دیوار پوش یا کفپوش استفاده کرد.

کفپوش حیاط طرح چوب

مزایای استفاده از چوب ترموود

از مزایای استفاده کفپوش حیاط طرح چوب با استفاده از چوب ترموود این است که در مقابل اشعه ی UV نور خورشید مقاوم بوده و در برابر رطوبت دارای استحکام کافی می باشد.

در صورت هرگونه نیاز به راهنمایی یا مشاوره تخصصی در زمینه استفاده از کفپوش های طرح چوب می توانید با شماره گیری شماره های تماس در سایت آذران پلاستیک با ما در ارتباط باشید.

 

درباره نویسنده

محصولات