دیوارپوش

کفپوش دستشویی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/21 تعداد نظرات : 0
کفپوش دستشویی

کفپوش دستشویی

یکی از موادرر مهم برای توجه به نوع کفپوشی که می خواهید استفاده کنید، سرویس های بهداشتی می باشد. سرویس بهداشتی و اصولا دستشویی و حمام بسیار اهمیت دارد که با توجه به میزان رطوبت و آبی که در این مکان ها استفاده می شود، نوع کفپوش شما چه چیزی باشد.

کفپوش دستشویی

کفپوش های چوبی

یکی از انوع کفپوش های مناسب برای دستشویی و حمام که می تواند جلوه ی تازه ای را به فضای شما ببخشد استفاده از کفپوش های چوبی می باشد. شاید در وحله ی اول بسیار تعجب کنید ولی می توان از کفپوش های چوبی برای این مکان ها استفاده نمایید. نوع چوب به کار رفته در چنین محیط هایی بسیار مهم می باشد چراکه چوب هم مانند سار وسایل می تواند از درجه بندی خاص برخوردار باشد مثلا یک نوع چوب مثل ساج چوبی است که به دلیل سمغی که در آن به کار رفته است چوب را در برابر عوامل رطوبتی مقاوم می سازد.

کفپوش دستشویی

 کفپوش های سرامیکی

سرامیک هم از جمله کفپوش هایی است که برای چنین محیط هایی از آن استفاده می شود. بدلیل ساخته شدن این سرامیک ها از مواد بازیافتی بسیار برای محیط زیست مناسب می باشند. همچنین چون استفاده از این کفپوش ها طرح ساده ای را ایجاد می کند می تواند مورد علاقه بسیارزی از افراد واقع شود. تنوع طرح و رنگ در این نوع از کفپوش ها بسیار وجود دارد و می توان گفت بسیار مقرون صرفه نیز می باشند.

کفپوش دستشویی

کفپوش های مدل سنگریزه ای

مدل سنگریزه ای یکی از مدل هایی است که بسیار جذاب می باشد و شاید کمتر دیده شده باشد. این نوع از کفپوش ها بدلیل اینکه امکان لیز خوردن و آسیب دیدگی را کم می کند بسیار می تواند برای استفاده در سرویس های بهداشتی به خصوص در حمام ها استفاده شود. این نوع از کفپوش هاحس بسیار خوبی را هنگام راه رفتن برروی آن ها ایجاد می نمایند.

کفپوش دستشویی

در  نهایت می توان گفت مدل های بسیاری برای سرویس های بهداشتی و حمام و دستشویی می توان نام برد ولی هر مشتری باید برای استفاده از این نوع کفپوش ها با توجه فضایی که می خواهد استفاده نماید و یا محیطی که در آن زندگی می کند کفپوش مناسب خود را انتخاب نماید. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی می توانید با شماره های تماس ما در آذران پلاستیک با متخصصان و مشاوران ما در این زمینه در ارتباط باشید.

 

درباره نویسنده

محصولات