دیوارپوش

کفپوش سه بعدی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/04 تعداد نظرات : 0
کفپوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی یکی از تازه ترین متریال هایی است که امروزه در بین طراحان و معماران دکوراسیون داخلی بسایر پر اهمیت و پر طرفدار شده است. وقتی به این نوع از کف پوش ها نگاه می کنید آنقدر جذابیت و دلپذیری در آن به کار رفته است که به سادگی هر فردی را مجذوب خود می کند.

کفپوش سه بعدی آذران

 

کفپوش سه بعدی خانه

کفپوش های سه بعدی امروزه از وسایل تزیینی در منازل به شمار می آیند که جلوه و زیبایی خاصی به منازل شما می بخشند. در استفاده از کفپوش های سه بعدی ایده ها و خلاقیت های بسیاری وجود دارد و از این نوع کفپوش ها در ناحیه ی اتاق خواب یا دستشویی و آشپز خانه بسیار استفاده می شود.

کفپوش های سه بعدی آذران پلاستیک

استفاده از این کفپوش ها در قسمت اتاق خواب بسیار پر طرفدار است. اتاق خواب تنها جایی است که نیازمند داشتن فضایی همراه با آرامش می باشد. استفاده از فناوری های پیشرفته باعث علاقه مندی بسیاری در زمینه استفاده از این نوع کف پوش ها شده است. مکان دیگری که بسیار از این نوع کف پوش ها استفاده می شود در سرویس های بهداشتی و حمام است که زیبایی خاصی به فضای شما می دهد.

 

کف پوش سه بعدی آذران پلاستیک

همچنین فناوری استفاده از این نوع کفپوش ها تنها در کف فضای مورد نظر می تواند به کاربرده نشود. می توان از فناوری این کفپوش ها برای دیزاین دادن به دیوار منازل هم استفاده کرد.

این کفپوش ها با دیگر کفپوش هایی که امروزه کاربد فراوانی دارند کمی متفاوت ترند. زیرا تعداد لایه هایی که برای زیر سازی در این کفپوش ها به کار میبرند زیاد است تا حس سه بعدی بودن را به افراد بدهند.

طرح کفپوش سه بعدی

کفپوش های سه بعدی با فناوری جدیدی به صورت سه بعدی چاپ می شوند بدین صورت که طرح اولیه ابتدا توسط طراح دکوراسیون داخلی پس ازاندازه گیر ی فضای مورد نظر ارایه می شود. پس از آماده سازی کف سالن و زیر سازی های مناسب و بتونه کاری کف سالن وپیرینتی که از طرح دلخواه آماده شده است رو ی محیط مورد نظر قرار می دهند. پس از عملیات های لازم باید به مدت 17روز تا سخت شدن مواد پلی اورتان روی کفپوش زمان صرف شود.

در نهایت می توان گفت هرچه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری روبرو هستیم تحولات بسیاری در زمینه دکوراسیون داخلی هستیم. امروزه مردم بدلیل مشغله هایی که دارند برایایجاد یک فضای آرام سعی می کنند از چنین روش هایی استفاده نمایند. اگرچه ممکن است به نظر برخی استفاده از این مدل های روز کمی هزینه بر باشد ولی این خود می تواند راهی باشد برای ایجاد یک فضای زیبا و هیجان انگیز که در اکثر موارد مورد پسند همگان می باشد.

درباره نویسنده

محصولات